ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اینستاگرام مدت زمان ویدیوهای لایو را به ۴ ساعت افزایش داد

اینستاگرام به بهبود قابلیت استریم زنده ادامه می‌دهد و به تازگی از چندین تغییر خبر داده که مهمترین آن، افزایش مدت زمان ویدیوهای لایو به ۴ ساعت است. در حال حاضر شاهد محدودیت ۶۰ دقیقه‌ای ...

اینستاگرام به بهبود قابلیت استریم زنده ادامه می‌دهد و به تازگی از چندین تغییر خبر داده که مهمترین آن، افزایش مدت زمان ویدیوهای لایو به ۴ ساعت است.

در حال حاضر شاهد محدودیت ۶۰ دقیقه‌ای برای ویدیوهای لایو هستیم که اینستاگرام آن را حذف کرده و کاربران در صورتی که قوانین را زیرپا نگذاشته باشند، می‌توانند حداکثر ۴ ساعت روی این شبکه اجتماعی اجرای زنده باشند. این ویژگی به صورت جهانی عرضه خواهد شد و تمام کاربران به آن دسترسی پیدا می‌کنند.

کاربران می‌توانند استریم زنده خود را درون آرشیو شخصی مشابه با استوری‌ها و پست‌ها مشاهده کنند که البته حداکثر تا ۳۰ روز پس از استریم زنده این قابلیت وجود دارد. این افراد می‌توانند محتوای استریم زنده خود را دانلود کرده و در جای دیگری پست کنند.

در نهایت این شبکه اجتماعی به IGTV خود بخش «Live Now» را اضافه می‌کند تا کاربران بتوانند به صورت لحظه‌ای محتوای موردنظر خود را پیدا کرده و مشاهده کنند.

اینستاگرام

تمام این تغییرات نشان می‌دهد که اینستاگرام بیش از گذشته روی استریم زنده سرمایه‌گذاری می‌کند که البته دلیل آن نیز مشخص است: شیوع ویروس کرونا باعث افزایش محبوبیت ویدیوهای لایو شده و کاربران بیش از گذشته از آن استفاده می‌کنند.

این شبکه اجتماعی همراه با اعلام این تغییرات به این موضوع اشاره کرده که با افزایش مدت زمان لایو، مربیان می‌توانند برای مدت زمان طولانی‌تری به افراد آموزش دهند و فعالان اجتماعی نیز می‌توانند بیشتر با جامعه خود در ارتباط باشند.

در حالت کلی مردم بسیاری از کارها خود را به صورت استریم زنده به اشتراک می‌گذارند که شامل خرید نیز می‌شود، بنابراین افزایش مدت زمان آن منطقی به نظر می‌رسد. این کمپانی امیدوار است با افزایش مدت زمان استریم زنده، افراد برای مدت بیشتری از این اپ استفاده کنند. سرویس‌های مختلفی برای استریم زنده وجود دارد، با این حال اینستاگرام می‌خواهد بهترین اپ برای این کار باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی