موبایل‌های ۲۰۲۱ سامسونگ از ساعت‌های قدیمی سری Gear پشتیبانی نمی‌کنند

برخی از کاربران اپلیکیشن Samsung Members پیغامی دریافت کرده‌اند که نشان می‌دهد موبایل‌های سال ۲۰۲۱ سامسونگ از برخی ساعت‌های قدیمی سری Gear پشتیبانی نمی‌کنند.

به گزارش وب سایت GalaxyClub، نوتیفیکیشنی در اپ Samsung Members برای کاربران ارسال شده که در آن نسبت به عدم سازگاری گجت‌های پوشیدنی قدیمی سری گلکسی Gear با موبایل‌های سال ۲۰۲۱ سامسونگ هشدار داده شده است. در متن این پیام به پنج گجت پوشیدنی اشاره شده که احتمالاً با موبایل‌های سال ۲۰۲۱ سامسونگ سازگار نخواهند بود:

  • گلکسی گیر
  • گلکسی گیر ۲
  • گلکسی گیر ۲ نئو
  • گلکسی گیر S
  • گلکسی فیت

آنطور که در گزارش نوشته شده، سیاست جدید شامل موبایل‌های سال ۲۰۲۱ سامسونگ می‌شود، بنابراین محصولات فوق همچنان با «موبایل‌های سال ۲۰۲۰ به قبل» سامسونگ سازگار هستند. در این گزارش به دلیل توقف پشتیبانی سامسونگ اشاره‌ای نشده، اما مشکل عدم سازگاری احتمالاً به اندروید ۱۱ و پوسته جدید سازنده کره‌ای یعنی One UI 3.0 ربط دارد.

در هر صورت اگر سامسونگ واقعاً چنین تصمیمی بگیرد، دارندگان مدل‌های قدیمی ساعت‌های هوشمند سامسونگ که به فکر خرید گلکسی S21 هستند، در صورتی که بخواهند همچنان از محصولات سری گیر استفاده کنند، باید به فکر ارتقای ساعت هوشمند خود نیز باشند. در ادامه گزارش آمده که دارندگان پنج ساعت مورد بحث پیغام رسمی عدم پشتیبانی را در هفته‌های آتی در اپلیکیشن Galaxy Wearable دریافت خواهند کرد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟