ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اسنپ دکتر برای شرکت‌ها شرایط ویژه مشاوره و آزمایش کرونا ارائه کرد

با گسترش کرونا، اسنپ دکتر همکاری سازمانی خود را با شرایط ویژه در شرکت‌های متعددی آغاز کرد. این شرکت پس از گروه اسنپ و ایرانسل، حال همکاری مشترکی با مجموعه چارگون داشته تا کارمندان این ...

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۳

با گسترش کرونا، اسنپ دکتر همکاری سازمانی خود را با شرایط ویژه در شرکت‌های متعددی آغاز کرد. این شرکت پس از گروه اسنپ و ایرانسل، حال همکاری مشترکی با مجموعه چارگون داشته تا کارمندان این شرکت بتوانند امکان دسترسی آسان و با تخفیف ویژه به این خدمات را داشته باشند. خدمات سازمانی اسنپ دکتر می‌تواند زندگی کارمندان یک شرکت را در ایام شیوع ویروس کرونا ایمن‌تر سازد.

با افزایش آمار مبتلایان به کرونا در ماه‌های اخیر لزوم استفاده از خدمات آنلاین پزشکی در جامعه بیشتر از پیش احساس می‌شود. امروزه دیگر شرکت‌های بسیاری برای دسترسی آسان‌تر کارمندان خود به خدمات درمانی و حفظ سلامتی آن‌ها از راهکارهای جدید استقبال می‌کنند. در همین راستا شرکت اسنپ و شرکت چارگون در یک همکاری مشترک امکان دسترسی آسان کارمندان شرکت چارگون را به خدمات مشاوره پزشکی اسنپ با تخفیف ویژه فراهم کرده‌اند.

در این طرح تمامی نیازهای پزشکی و مشاوره کارمندان شرکت چارگون توسط «اسنپ‌دکتر» به صورت آنلاین تامین می‌شود. این همکاری کمک می‌کند تا از رفت‌و‌آمدهای غیر ضروری به مراکز درمانی جلوگیری شود و افراد بتوانند مراقبت‌های لازم را برای سلامت جسم و روان خود با بالاترین کیفیت دریافت کنند.

در شرایطی که بسیاری از سازمان‌ها به دلایل مختلف نمی‌توانند دورکاری تمام و کمال را برای کارمندان خود فراهم کنند، حفظ ایمنی و سلامت کارکنان مهمترین وظیفه مدیران خواهد بود. با گسترش شیوع ویروس کرونا، کارمندان دورکار نیز در معرض خطر ابتلا قرار دارند و تمام این کارمندان می‌توانند با اسنپ دکتر بیشتر مراقب سلامتی خود باشد.

اسنپ دکتر‌ شرایط ویژه‌ای را برای مشاوره پزشکی شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم کرده است که شامل تخفیف مشاوره پزشکی و آزمایش کرونا هم می‌شود. پیش از این نیز در یک همکاری مشترک دسترسی کارمندان گروه اسنپ و ایرانسل به خدمات اسنپ‌دکتر فراهم شده بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات پزشکی اسنپ‌ برای سازمان‌ها به سایت اسنپ‌دکتر مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی