مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تغییر کرد؛ صدری رفت سلطانی آمد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تغییر کرد؛ صدری رفت سلطانی آمد

مدیرعامل و رییس هیات مدیره جدید شرکت مخابرات ایران معرفی شدند. در جلسه‌ی امروز هیات مدیره‌ شرکت مخابرات ایران، «مجید سلطانی» به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب و جایگزین «مجید صدری» شد.

هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در نخستین جلسه‌ای که پیرو انتصابات جدید برگزار کردند، اعضای هدایت کننده این شرکت را برگزیدند. بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، «ابراهیم محمودزاده» به عنوان رئیس، «اسدالله دهناد»، به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره و «مجید سلطانی» به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب و معرفی کردند.

سلطانی سابقه معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا و مدیرعاملی گروه فناوری اطلاعات بنیاد تعاون ناجا را در کارنامه‌اش دارد. از اقدامات زمان ریاست او در ناجا به بازطراحی سایت راهور ۱۲۰ می توان اشاره کرد.

بر اساس این خبر، هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران ، به این ترتیب اعلام شده اند: دکتر ابراهیم محمودزاده ، سید اسدالله دهناد ،غلامرضا مهدوی خسروشاهی به نمایندگی از سهامدار عمده شرکت مخابرات ایران، مهندس ابراهیم یافتیان به‌عنوان «نماینده سهام عدالت » و سید مجید صدری به‌عنوان «نماینده سهام دولت» و مهندس مجید سلطانی را به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب و معرفی شدند. همچنین سید وحیدرضا توکلی صبور به عنوان دبیر هیات مدیره انتخاب و معرفی شد.

مجید صدری از دی ماه ۹۶ تا آذر ۹۹ سکان هدایت شرکت مخابرات ایران را بر عهده داشت.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato