آنر مذاکره با گوگل برای رفع تحریم‌ها را تایید کرد؛ احتمال بالای دستیابی به توافق

«جورج ژائو» مدیر عامل آنر در جریان مصاحبه‌ای مطبوعاتی با تایید مذاکره با گوگل، نسبت به استفاده دوباره از اپ‌ها و سرویس‌های این شرکت ابراز خوشبینی کرد. وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که آنر قصد دارد در بازار گوشی‌های هوشمند پرچمدار با اپل و هواوی رقابت کند.

آنر بعد از استقلال از هواوی، جان تازه‌ای گرفته و تحت فشار تحریم‌های ایالات متحده قرار ندارد. در نتیجه می‌تواند به روزهای بهتری امیدوار باشد.

جورج ژائو مدیر عامل آنر در مصاحبه اختصاصی با یکی از رسانه‌های چینی تایید کرد که این شرکت در حال مذاکره با گوگل است و انتظار می‌رود آنر و گوگل همکاری جدیدی را آغاز کنند.

این خبر در حالی مطرح می‌شود که از هفته گذشته تاکنون، آنر مجددا همکاری خود را با کوالکام، اینتل، مدیاتک، AMD و برخی دیگر از شرکت‌های حوزه فناوری از سر گرفته است. دستگاه‌های آنر بدون اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های گوگل نمی‌توانند در بازارهای اروپایی، آمریکایی و سایر بازارهای بین‌المللی به فروش خوبی دست پیدا کنند. درنتیجه، مذاکره آنر با گوگل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و می‌تواند وضعیت دستگاه‌های این شرکت را در بازار تغییر دهد.

مجری رسانه چینی در جریان مصاحبه اختصاصی با جورج ژائو، از وی پرسید که آیا نگران تاثیر محدودیت‌های تجاری ایالات متحده است؟ مدیرعامل آنر در پاسخ به این سوال گفت:

«هیچ دلیلی برای اعمال محدودیت برای یک شرکت فعال در این صنعت وجود ندارد. آنر قوانین تجارت جهانی از جمله معیارهای مربوط به حق مالکیت معنوی، پرداخت مالیات و سایر قوانین را رعایت کرده و مورد توجه قرار می‌دهد، لذا دلیلی برای اعمال چنین تحریم‌هایی وجود ندارد.»

با وجودی که جورج ژائو به همکاری مجدد آنر با گوکل اشاره کرده است، اما در مورد زمان همکاری مشترک صحبتی مطرح نشده و هنوز مشخص نیست که آنر V40 با خدمات گوگل در خارج از بازار چین عرضه خواهد شد یا خیر.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟