معرفی بازی Astracraft؛ جنگ تن به تن ربات‌ها

اگر از جنگ‌های رباتی خوشتان می‌آید، با سر هم کردن قطعات رابطه‌ی خوبی دارید و می‌توانید خلاقیت را چاشنی توانایی حل مسئله کنید احتمالا بازی Astracraft  که یکی از جدیدترین بازی‌های NetEase است، می‌تواند تجربه‌ی لذت‌بخشی برایتان باشد. پس با این مقاله همراه باشید تا بیشتر با Astracraft آشنا شویم.

 بازی Astracraft

داستان بازی در تاریک‌ترین نقاط کهکشان به وقوع می‌پیوندد؛ جایی که توطئه و شرارت دست به دست هم داده‌اند و زمزمه‌هایی از یک جنگ قریب‌الوقوع به گوش می‌‌رسد که لشکر مرگ را با شوالیه‌های سفید روبرو می‌کند تا در گروه‌های پنج نفره با هم زورآزمایی کنند.

اما قرار نیست شما مستقیما در زمین جنگ پا بگذارید بلکه باید ربات‌های مسلح بسازید و آن‌ها را به جان دشمنان بیاندازید. گیم‌پلی بازی حالت‌های مختلفی دارد. در Create Mode دست شما کاملا باز است تا جایی که می‌توانید با استفاده از اجزای موجود، کشتی‌های جنگی و فضایی را شخصی‌سازی کنید و حتی جهان‌ها و نقشه‌های مخصوص خود را بسازید.

 بازی Astracraft

حالت دوم Battle Mode است که در آن می‌توانید از سازه‌های خود استفاده کنید تا در موقعیت‌های مختلف و با دشمنان مختلف بجنگید. زمین جنگ در بازی Astracraft  قانونی ندارد بنابراین اگر در حالت اول به اندازه‌ی کافی خوب عمل نکنید بعید است که در مبارزات هم دوام بیاورید.

عللاوه بر این، حالت‌های‌ Storm Mode و King of the Hill هم در بازی وجود دارند که طراحی هدف محور دارند یعنی یک وظیفه یا هدف مشخص را به شما اعلام می‌کنند و باید تمام تمرکز خود را برای به سرانجام رساندن این اهداف صرف کنید. مود Race  برای مسابقه‌ دادن با وسایل نقلیه و مود Party هم جایی برای خوش گذرانی است و فضای جدی ندارد.

بازی Astracraft

بازی Astracraft کیفیت ساخت مناسبی دارد اما با توجه به ذات گیم‌پلی به یک اجتماع درست و حسابی نیاز دارد تا موفق شود؛‌ چیزی شبیه به اجتماعی که بازی‌های معروف بتل رویال در حال حاضر دارند زیرا باید آنچه ساخته‌اید را در معرض نمایش قرار بدهید و اجازه بدهید نتیجه‌ی خلاقیتی که به خرج داده‌اید دشمنان را در آتش بسوزاند.

در کل این بازی با توجه به گیم‌پلی روان،  طراحی بصری چشم نواز و کیفیت خوبش ارزش امتحان کردن را دارد و می‌تواند تجربه‌ی جالبی هم باشد اما اگر قرار باشد ساعت‌ها پای بازی بنشینید و برای آن وقت صرف کنید،‌ باید بازی یک اجتماع گسترده داشته باشد که بازیکنان را به ساختن و جنگیدن و ماجراجویی مشغول کند. اگر شما هم از افرادی هستید که از این نوع بازی‌ها لذت می‌برند بهتر است برای بازی Astracraft هم شانسی قائل شوید.

Astracraft‏
  • Astracraft‏
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: NetEase Games‏
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 398/98 مگابایت
دانلود


نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟