ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سومین رویداد گراف‌دی با محوریت مسئولیت اجتماعی برگزار می‌شود

سومین رویداد گراف دی ۱۰ اسفند ماه در صندوق نوآوری، شکوفایی ریاست جمهوری و با بررسی تجربه‌های مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان، برگزار خواهد شد. در سال‌های اخیر شرکت‌های فناوری محور ایرانی که البته ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۵

سومین رویداد گراف دی ۱۰ اسفند ماه در صندوق نوآوری، شکوفایی ریاست جمهوری و با بررسی تجربه‌های مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان، برگزار خواهد شد.

در سال‌های اخیر شرکت‌های فناوری محور ایرانی که البته هنوز هم عده‌ای از آن‌ها تحت عنوان استارتاپ یاد می‌کنند، در حوزه مسئولیت اجتماعی قدم‌های سریعی برداشته‌اند. استارتاپ‌ها به خوبی نشان داده‌اند که درک قابل قبولی از CSR دارند و ایده‌های متفاوت‌شان، اقدامات آن‌ها را متمایز از شرکت‌های سنتی‌تر می‌کند.

شرکت‌های پیشرو نیز همواره به اهمیت ارتباط میان برند یا علامت تجاری خود با مسئولیت اجتماعی شرکت واقف‌ بوده و معتقدند که سرمایه‌گذاری در زمینه مسئولیت اجتماعی شرکت، اقدامی هزینه‌بر نیست. بلکه اقدامی مبتنی بر مدیریت استراتژیک، در جهت ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت و کمک به توسعه جامعه است. با توجه به اهمیت و جایگاه این موضوع، سومین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری (گراف‌دی) به موضوع «مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان»  اختصاص داده شده است.

این رویداد با حضور جمعی از مدیران شرکت‌های بانکی، فناوری، ارتباطی و استارتاپی با هدف انتقال تجربه و تعامل برگزار می‌شود. گراف‌دی رویدادی در حوزه روابط‌عمومی است که در نظر دارد گروهی از کارشناسان و فعالان این حوزه را گردهم جمع آورد و زمینه‌ای را برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان آنها فراهم کند. مدیران روابط عمومی شرکت مخابرات و بانک خاورمیانه و فولاد خوزستان و چند تن دیگر تنها چند عضو حاضر در این رویداد خواهند بود.

«سعید کریمی»، دبیر رویداد گراف دی نیز با بیان اینکه این رویداد، به منظور  کسب دانش و راهکارهای علمی برای ارتقای فعالیت‌های ارتباطی برگزار می‌شود، به تشریح برنامه‌های این رویداد پرداخته است: «در این رویداد که به صورت آنلاین و همچنین به صورت محدود به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود، محمد مهدی مومن‌زاده، عضو هیئت مدیره فولاد خوزستان به ایراد سخنرانی با موضوع بررسی سرمایه‌گذاری و تأمین مالی مسؤولانه می‌پردازد.»

گراف دی ، رویدادی در حوزه روابط عمومی است که در نظر دارد گروهی از کارشناسان و فعالان این حوزه را گرد هم جمع آورد و زمینه‌ای را برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان آن‌ها فراهم سازد

به گفته کریمی در این رویداد، بخش‌های مختلفی پیش‌بینی شده است، در بخش گفت‌وگو، محسن کریمی، مدیر روابط عمومی بانک خاورمیانه و سعید کریمی به عنوان دبیر رویداد گراف‌دی، چگونگی استفاده از دانش مسئولیت اجتماعی در جهت انتقال پیام را بررسی کرده و اهداف آن را به منظور انتقال تجربه و تعامل احصا می‌کنیم. در پنل روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی نیز ، بهداد نامور، مدرس و مشاور ارتباطات، بازاریابی و برندسازی سخنرانی خواهد کرد.

گفتنی است، مخاطبان می‌توانند از طریق آپارات یا اینستاگرام گراف دی به آدرس graf_day@ این رویداد را دنبال و در مباحث مشارکت داشته باشند.

شما می‌توانید گزارش کاملی از رویداد دوم گراف دی را در این لینک از دیجیاتو بخوانید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی