«گوگل فایننس» به تب جدیدی برای رمزارزها مجهز شد

با افزایش روزافزون توجه به رمزارزها، «گوگل فایننس» به منظور پاسخگویی به نیاز کاربران این بخش،‌ تب جدید «Crypto» را به بخش مالی خود اضافه کرد.

از این پس کاربران می‌توانند قیمت لحظه‌ای بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و برخی دیگر از رمزارزها را تنها با یک کلیک ساده روی تب جدید مشاهده کنند.

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای رمزارزها لازم است کاربران به بخش گوگل فایننس مراجعه کرده و با کلیک روی تب جدید Crypto در نوار ابزار گوگل به راحتی درجریان قیمت لحظه‌ای و سایر اطلاعات مرتبط با رمزارزها قرار بگیرند. در قسمت پایین صفحه جدید نیز از اطلاعات مقایسه‌ای مهمی از بازارهای مختلف شامل ایالات متحده، اروپا، آسیا و سایر بازارها ارائه می‌شود.

در حالیکه برخی محققان حوزه اقتصاد بر این باورند که رمزارزها نمی‌توانند به این سرعت به عنوان جریان اصلی مالی، مبادلات بازار را هدایت کنند، برخی تحلیلگران بازار نظر دیگری دارند و اضافه شدن تب جدید مربوط به آن‌ها به گوگل فایننس را مهر تایید مضاعفی بر رشد روزافزون رمزارزها می‌دانند که نشان می‌دهد این حوزه می‌تواند روزهای طلایی را پیش روی خود داشته باشد.

طی هفته‌های گذشته، ارزش بیت کوین به بالاترین حد در طول تاریخ خودش رسید. در حالی که این رمزارز نتوانست مدت زمانی طولانی در نقطه اوج باقی بماند، کماکان نسبت به سال گذشته و ماه‌های قبل روند صعودی را طی کرده است.

گزارش‌های آماری گوگل نشان می‌دهد که جستجوی کلمه «بیت کوین» طی ماه‌های اخیر به شدت افزایش پیدا کرده و این موضوع نشان می‌دهد که بیت کوین و سایر رمزارزها در مرکز توجه قرار دارند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد گوگل فایننس تصمیم گرفته تنها تعداد محدودی از رمزارزها را به صفحه خود اضافه کند. اما انتظار می‌رود به‌زودی شاهد اضافه شدن رمزارزهای دیگری به این قسمت باشیم. با این رویکرد انتظار می‌رود کاربران بیشتری برای مشاهده قیمت آن‌ها و بررسی بازار به این صفحه مراجعه کنند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟