پوشش بیمه تکمیلی به خدمات اسنپ‌دکتر اضافه شد

پوشش بیمه تکمیلی به خدمات اسنپ‌دکتر اضافه شد

استفاده از خدمات بمیه‌های تکمیلی در اسنپ دکتر میسر شد و در حال حاضر همکاری با بیمه سامان در آن آغاز شده و به زودی بیمه‌های دیگری نیز به آن افزوده خواهد شد. با اضافه شدن این قابلیت به اسنپ‌دکتر کاربران می‌توانند به طور رایگان رایگان از پزشکان متخصص، مشاوره پزشکی آنلاین بگیرند و هزینه‌های درمانی توسط بیمه تکمیلی پرداخت می‌شود.

در دوران کرونا استفاده از خدمات آنلاین پزشکی یکی از نیازهای اصلی مردم شده و این نوع فعالیت‌ها در اکوسیستم استارتاپی کشور زیاد شده است. یکی از این  سرویس «پزشک و مشاور» اپلیکیشن اسنپ است که کار خود را از مدتها پیش آغاز کرده و توانسته با ارائه خدمات گوناگون، به مشتریان سرویس‌های گوناگونی در زمینه سلامت ارائه کند.

در این بین تامین هزینه‌های درمان دغدغه مهم دیگری است که با کمک بیمه‌های درمانی می‌توان به آن پاسخ داد. اسنپ‌دکتر برای پاسخ به این دغدغه کاربران با کمک بیمه سامان برای اولین بار در کشور امکان استفاده از بیمه تکمیلی را در خدمات آنلاین پزشکی خود فراهم کرده است.

در حال حاضر دارندگان بیمه تکمیلی سامان که بیمه تکمیلی انفرادی هم ارائه می‌کند، می‌توانند در سراسر کشور از خدمات درمانی آنلاین اسنپ‌دکتر بهره‌مند شوند. بیمه‌شدگان می‌توانند با استفاده از باقی‌مانده پوشش ویزیت در بیمه نامه، تا سقف ۱۵۰ هزارتومان یا ۵  بار مشاوره رایگان با پزشک متخصص از خدمات اسنپ‌دکتر استفاده کنند. برای استفاده از این سرویس کافی است در اپلیکیشن اسنپ، گزینه «پزشک و مشاور» را انتخاب کنید.

استفاده از خدمات پزشکی از راه دور گرچه در بسیاری از کشورهای دنیا یک راهکار جدید محسوب نمی‌شود، اما پوشش بیمه برای این خدمات هنوز به عنوان یک چالش مهم شناخته می‌شود. با توجه به شیوع کرونا و نیاز مردم به استفاده از خدمات درمانی از راه دور به نظر می‌رسد زمان آن فرا رسیده تا تصمیم‌گیرندگان این حوزه با این چالش روبه‌رو شوند و نیاز مردم به عنوان یک اولویت مهم در نظر گرفته شود. استفاده از بیمه‌های تکمیلی برای خدمات درمانی آنلاین می‌تواند در این شرایط بحرانی به کاهش رفت‌وآمدهای غیرضروری کمک کند و نیازهای درمانی کاربران را برطرف کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato