ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مینی se
اخبار خودرو

مینی و ب ام و از سال 2030 فقط خودرو الکتریکی تولید می‌کنند

همان طور که سال 2020 برای جهان سال عجیبی بود، 2030 هم می‌تواند سال تاثیر گذاری باشد. به خصوص برای صنعت خودروسازی. از جگوار گرفته که خیلی زود روی به تمام الکتریکی شدن می‌آورد، تا ...

همان طور که سال 2020 برای جهان سال عجیبی بود، 2030 هم می‌تواند سال تاثیر گذاری باشد. به خصوص برای صنعت خودروسازی. از جگوار گرفته که خیلی زود روی به تمام الکتریکی شدن می‌آورد، تا خودروسازان دیگر که آنها هم برای پایان دادن به تولید محصولات بنزینی خود، محدوده زمانی مشخص کرده اند.

ولوو مدت‌هاست که در صف الکتریکی شدن قرار دارد. بعد از آن، بنتلی و فورد اروپا هم می‌خواهند به سمت حذف کامل موتورهای درون سوز بروند. اکنون به نقل از منابع محرمانه، مشخص شده که مینی هم سودای چرخش انقلابی به سمت دنیای الکتریکی‌ها را دارد.

به گفته این منبع ناشناس، مینی به شدت برای تمام الکتریکی شدن در حال تلاش است. شاید عجیب باشد، ولی باید بدانید که سال 2025، آخرین سالی است که مینی خودروهای درون سوز را عرضه می‌کند. در حالی که این خودروساز الکتریکی انتظار دارد تا سال 2027، نیمی از فروش خود را به الکتریکی‌ها اختصاص دهد. اما به سال 2030 که برویم، می‌بینیم که ب ام و نیز به عنوان کمپانی مادر مینی، می‌خواهد تولید بنزینی‌ها و دیزلی‌هایش را متوقف کند.

قطعا شما هم همچون ما، از شنیدن این خبر شوکه شده‌اید. جمعیت خودروهای الکتریکی، به خصوص در اروپا، به شدت در سال‌های گذشته افزایش یافته است. یک تصمیم تجاری هوشمندانه که کاملا مطابق با سلیقه و خواست بازار است. اما همان طور که می‌دانید، این خبر هنوز به طور رسمی مورد تایید قرار نگرفته است.

به هر حال، احتمالا به زودی شاهد تایید آن از سوی اولیور زیپس، مدیر عامل ب ام و، خواهیم بود. خبر چین‌ها گفته اند که زیپس این موضوع را در تاریخ هفدهم مارس، همراه با گزارش سالانه شرکت، اعلام می‌کند. در حال حاضر، بهتر است برای عادت کردن به خودروهای پاک، جاده‌های جهان را مملو از خودروهای الکتریکی در حال تردد تصور کنید. این تنها کاری است که می‌توانیم انجام دهیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی