عملکرد صوتی فوق‌العاده بلک شارک ۴ پرو در بررسی DxOMark

عملکرد صوتی فوق‌العاده بلک شارک ۴ پرو در بررسی DxOMark

گوشی‌های سری بلک شارک ۴ فردا معرفی می‌شوند، اما DxOMark پیش از رونمایی رسمی عملکرد صوتی گوشی بلک شارک ۴ پرو را مورد بررسی قرار داده که با امتیاز ۸۱ در صدر قرار گرفته است.

این گوشی گیمینگ در بخش پخش صدا به امتیاز ۸۳ دست پیدا کرده و در بخش ضبط صدا امتیاز ۷۱ را ثبت کرده است. به گفته DxOMark، این گوشی هوشمند بیش از ۲۰ ساعت در شرایط آزمایشگاهی تحت تست‌های مختلفی قرار گرفته است.

بلک شارک ۴ پرو دارای اسپیکر دوگانه متقارن در بخش بالایی و پایینی است و از تنظیم‌های خاصی برای موسیقی، فیلم یا بازی بهره می‌برد. این دستگاه مانند نسل قبلی‌اش دارای جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون است.

نتایج پخش صدا این گوشی گیمینگ در تمام بخش‌ها از گوش دادن به آهنگ گرفته یا اجرای بازی‌ها یکسان است. به گفته DxOMark، گوشی جدید شیائومی یکی از متعادل‌ترین پاسخ‌های فرکانسی را دارد. این دستگاه صدای گسترده‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد و بطور واقع‌بینانه مسافت را تشخیص می‌دهد.

بلک شارک ۴ پرو

با وجود چنین عملکردی، بلک شارک ۴ پرو با کمبودهایی هم مواجه است که برای مثال می‌توان به اعوجاج در حجم بالای صدا و کمی صدای اضافه در سیگنال‌های الکترونیکی اشاره کرد.

در بخش ضبط صدا، جدیدترین محصول شیائومی عملکرد ثابتی در تمام بخش‌ها از خود نشان داده. میکروفن‌های مورد استفاده در این دستگاه می‌توانند به خوبی صدا را ضبط کنند و عملکرد مناسبی در ارائه طبیعی و واقع‌بینانه صدا دارند. با این وجود، بلک شارک ۴ پرو در ضبط صدا در محیط‌های شلوغ عملکرد چندان درخشانی ندارد.

با وجود تمام این موارد، بلک شارک ۴ پرو توانسته بهترین عملکرد صوتی را در تست DxOMark داشته باشد و در صدر لیست قرار بگیرد. پیش از این ایسوس راگ فون ۵ با امتیاز ۷۹ در صدر لیست این وب‌سایت قرار داشت و سپس شیائومی می ۱۰S با کسب امتیاز ۸۰ توانست این جایگاه را بدست آورد. حالا این محصولات در رده‌های دوم و سوم پس از گوشی گیمینگ جدید شیائومی قرار گرفته‌اند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato