نسل جدید جنسیس کوپه به زودی رونمایی می‌شود

نسل جدید جنسیس کوپه به زودی رونمایی می‌شود

کانسپت جذاب جنسیس که با نام Essentia در سال ۲۰۱۸ معرفی شده بود، فاصله زیادی با خط تولید داشت، اما اکنون به نظر می‌رسد که به موعد ورود آن به بازار نزدیک شده‌ایم. به تازگی این خودروساز کره‌ای یک تیزر از کوپه جدیدش منتشر کرده که نشان می‌دهد Essentia از آن چیزی که فکرش را می‌کردیم، به ما نزدیک‌تر است.

جنسیس کوپه

در این تیزر، به شکلی بسیار خلاصه و محدود، طراحی خودرو نمایان می‌شود. اما همین چند ثانیه هم دید خوبی از چهره احتمالی آن به ما می‌دهد. نخستین مورد، المان چراغ‌های دو خطی جنسیس است که در نمای جلو، بسیار شبیه به دیگر تولیدات فعلی این برند به نظر می‌آید.

البته این طراحی به آنچه در نمونه کانسپت دیده بودیم هم شباهت زیادی دارد. این چراغ‌ها از پوزه خودرو تا لبه گلگیرها، امتداد یافته اند. در چراغ‌های عقب هم همان الگوی دو خطی به چشم می‌خورد و این چراغ‌ها درون یک محفظه مقعر قرار گرفته اند.

جنسیس کوپه

از این تیزر می‌توان فهمید که جلو پنجره جنسیس که به شکل یک سپر است، در این کوپه نیز با شکل و شمایلی جدید، به کار رفته است. کشیدگی کاپوت و عرشه بلند آن، حالتی عضلانی به چهره خودرو تزریق کرده اند. با در نظر گرفتن تمام این موارد، می‌توان گفت که کانسپت Essentia اکنون بیش از هر زمان دیگری به خط تولید، نزدیک شده است. البته هنوز هم برای قضاوت زود است، چرا که احتمالا رونمایی رسمی از این خودرو در سی و یکم مارس انجام می‌گیرد.

جنسیس کوپه

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato