ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر تایید کرد: قابلیت Spaces به زودی در دسترس کاربران وب قرار می‌گیرد

توییتر از چند ماه گذشته ویژگی گفتگوی صوتی خود تحت عنوان Spaces را برای کاربران iOS و از ماه گذشته برای کاربران اندروید فعال کرده است. حالا این شرکت قصد دارد تا همین ویژگی را ...

توییتر از چند ماه گذشته ویژگی گفتگوی صوتی خود تحت عنوان Spaces را برای کاربران iOS و از ماه گذشته برای کاربران اندروید فعال کرده است. حالا این شرکت قصد دارد تا همین ویژگی را در دسترس کاربران نسخه وب هم قرار دهد.

برای اولین بار یکی از کاربران این شبکه اجتماعی با نام Jane Manchun Wong ضمن اطلاع‌رسانی از این موضوع که توییتر قابلیت گفتگوی صوتی Spaces را در دسترس کاربران وب قرار خواهد داد از ظاهر این ویژگی در نسخه وب رونمایی کرد. پس از آن یکی از توسعه‌دهندگان توییتر که روی قابلیت Spaces کار می‌کند چند طرح از نحوه نمایش این قابلیت روی نسخه وب را منتشر کرد. در نهایت توییتر به وب‌سایت «ورج» اعلام کرده است که این قابلیت رسما به نسخه وب توییتر می‌آید.

توییتر

با توجه به اینکه قابلیت گفتگوی صوتی Spaces در حال حاضر فقط از طریق گوشی‌های موبایل در دسترس کاربران توییتر قرار دارد، اضافه شدن این قابلیت به نسخه وب می‌تواند بسیار قابل توجه باشد و توییتر با استفاده از آن می‌تواند با اپلیکیشن کلاب‌هاوس که در حال حاضر تنها در دسترس کاربران iOS - نسخه اندروید آن در دست ساخت است - قرار دارد رقابت کند.

همچنین دیسکورد هم به تازگی ویژگی گفتگوی صوتی را به تمام نسخه‌های خود اضافه کرده که با این وجود توییتر می‌تواند رقابت نزدیکی با این پلتفرم که مایکروسافت به تازگی اعلام کرد قصد خرید آن را دارد، داشته باشد.

با استفاده از قابلیت Spaces کاربران توییتر می‌توانند اتاق‌های گفتگوی مختلفی تشکیل دهند و با استفاده از آن‌ها با سایر افراد گپ بزنند. ویژگی گفتگوی صوتی که برای اولین بار با اپلیکیشن کلاب‌هاوس از آن رونمایی شد در چند ماه گذشته مورد استقبال و توجه بسیار زیاد کاربران قرار گرفته و در حال حاضر بیشتر شرکت‌ها از جمله لینکدین، فیسبوک، اسلک و اسپاتیفای استفاده از این قابلیت را برای اپلیکیشن‌های خود در نظر گرفته‌اند.

توییتر هنوز اعلام نکرده است که این قابلیت از چه زمانی برای کاربران نسخه وب فعال خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی