قدرتمندترین گلکسی سامسونگ اردیبهشت ماه معرفی می‌شود

قدرتمندترین گلکسی سامسونگ اردیبهشت ماه معرفی می‌شود

از زمانی که همه‌گیری ویروس کرونا رویدادهای دنیای فناوری را مجازی کرده، شرکت‌ها راحت‌تر و سریع‌تر از قبل مراسم برگزار می‌کنند. مراسم بعدی سامسونگ که دعوت‌نامه آن به‌تازگی منتشر شده، چهارمین گلکسی آنپکد آن‌ها از ابتدای سال ۲۰۲۱ است و در تاریخ ۸ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

سامسونگ در دعوت‌نامه خود وعده داده که قدرتمندترین محصول گلکسی در راه است. این مراسم ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود. با توجه به اینکه کره‌ای‌ها تا این‌جای سال از چندین تلفن هوشمند و یک جفت ایرباد بی‌سیم رونمایی کرده‌اند، به‌سختی می‌توان حدس زد که سامسونگ می‌خواهد از چه محصولی در این مراسم پرده بردارد.

عده‌ای از تحلیلگران می‌گویند این شرکت امسال هنوز هیچ موبایل تاشوی جدیدی معرفی نکرده در حالی که در سال ۲۰۲۰ تا این موقع شاهد معرفی گلکسی زد فلیپ بودیم. منتها احتمال رونمایی از چند لپ‌تاپ جدید از جمله اولین لپ‌تاپ مجهز به تراشه اگزینوس قوی‌ترین احتمال قابل طرح است. به گفته «ایوان بلس»، سامسونگ همچنین می‌تواند از نسل یازدهم پردازنده‌های اینتل در گلکسی بوک پرو استفاده کند.

دیروز در مطلبی به جدیدترین اطلاعات به دست آمده از سه لپ‌تاپ آتی سامسونگ اشاره کردیم. گلکسی بوک گو، گلکسی بوک پرو و گلکسی بوک پرو ۳۶۰ اخیرا از مراجع مختلفی مجوز گرفته‌اند و احتمالا زمان زیادی تا عرضه آن‌ها باقی نمانده است. در آن گزارش حتی تصاویر زنده‌ای از دو لپ‌تاپ بعدی سامسونگ منتشر شد.

بازار کامپیوترها در مجموع از پارسال با رشد خوبی مواجه شده چون کاربران زیادی به خاطر خانه‌نشینی، دورکاری و آموزش آنلاین به دستگاه‌های جدیدی نیاز پیدا کرده‌اند. حالا شرکت‌هایی مثل سامسونگ در تلاشند تا با معرفی محصولات جدید پاسخگوی نیاز روزافزون کاربران خود باشند و سهم خود را از این بازار افزایش دهند.

با این حال، تا زمانی که اطلاعات بیشتری به دست نیاید نمی‌توانیم با قطعیت بگوییم که مراسم بعدی سامسونگ به چه محصولاتی اختصاص دارد. ما در دیجیاتو مانند گذشته به پوشش گلکسی آنپکد بعدی می‌پردازیم.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato