برداشت گرافیکی آزاد از نسل بعدی هوندا CR-V

برداشت گرافیکی آزاد از نسل بعدی هوندا CR-V

تصاویر شکار شده جدید، نشان می‌دهند که نسل جدید هوندا CR-V با خطوط تیزتری همراه شده است که جایگزین خطوط نرم طراحی نسل فعلی می‌شوند. با در نظر گرفتن این تصاویر، گرافیست‌ها اقدام به کنار زدن استتار از روی خودرو کرده اند تا چهره نهایی نسل نو CR-V برای ما، ملموس‌تر شود.

مهم‌ترین تغییر ایجاد شده در ظاهر این کراس اوور، در باز آفرینی نمای جلو رخ داده است. دماغه نسل جدید، اندکی صاف و خشک‌تر شده تا این کراس اوور را جدی‌تر و با صلابت، نشان دهد. از نمای جلو که به خودرو نگاه می‌کنیم، جلو پنجره ذوزنقه‌ای بزرگی را می‌بینیم که با چراغ‌هایی باریک‌تر از قبل، احاطه شده است. یک نوار کرومی سراسری هم از روی جلو پنجره تا چراغ‌ها، پیش روی کرده است.

طراحی خودرو در نمای کناری، نسبتا ساده است و دیگر مدل‌های هوندا همچون پایلوت و پاسپورت را برای ما، تداعی می‌کند. یک چین خوردگی غلیظ هم بر روی خط شانه خودرو وجود دارد که جالب است. بین ستون C و D نیز پنجره بزرگی قرار داده اند که این مورد در کراس اوورهای هوندا، امری عادی و طبیعی به نظر می‌رسد.

اگرچه از نمای عقب CR-V جدید هم تصاویری شکار شده، اما در این رندر نمی‌توانیم چهره عقب خودرو را مشاهده کنیم. می‌توان حدس زد که همچون نمای جلو، نمای عقب CR-V نیز شسته و رفته‌تر از قبل شده باشد. شیشه عقب زاویه تندتری از قبل پیدا کرده است. چراغ‌های عقب هم احتمالا برجسته‌تر شده اند.

به طور کلی، می‌توان گفت که CR-V جدید در مقایسه با قبل، بزرگ‌تر شده است. در این صورت، فضای کابین بیشتری هم خواهد داشت. حتی می‌توان پیش بینی کرد که در نسخه‌های سفارش آمریکا، فضای کابین بزرگ‌تر از سایر نسخه‌ها هم باشد. هوندا قصد دارد که تیراژ تولید این کراس اوور را در آینده افزایش دهد.

هر چند که معلوم نیست دقیقا CR-V جدید چه زمانی به بازار می‌آید، اما دقیق‌ترین پیش بینی درباره آن، رونمایی در ۲۰۲۲ و فروش در ۲۰۲۳ است. اگر این چنین شود، باید منتظر عکس‌های لو رفته بیشتر از این خودرو تا ماه‌های آینده باشیم. نسل فعلی CR-V در سال ۲۰۲۰ با یک به روز رسانی همراه شد تا همچنان در مقابل رقبای جدید، تازه نفس باقی بماند.

 

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato