ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار خودرو

قدرت‌نمایی نسخه ریس پیکاپ لوردستون در مسابقات صحرانوردی باجا

استارتاپ لوردستون موتورز در جدیدترین اقدام خود، نسخه رالی از پیکاپ الکتریکی اندورانس را معرفی کرده است. خودرویی که روی آن، نام SCORE San Felipe 250 را می‌گذارد. این پیکاپ قرار است در سن فیلیپ ...

سپهر عظیمی
نوشته شده توسط سپهر عظیمی | ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۰

استارتاپ لوردستون موتورز در جدیدترین اقدام خود، نسخه رالی از پیکاپ الکتریکی اندورانس را معرفی کرده است. خودرویی که روی آن، نام SCORE San Felipe 250 را می‌گذارد. این پیکاپ قرار است در سن فیلیپ در منطقه باجا در مرز کالیفرنیا و مکزیک، برای اولین بار توانمندی‌های خود را در مقابل رقبا به عرصه نمایش بگذارد

لوردستون

طبق گزارش‌ها، معمولا کمتر از 50 درصد تیم‌ها موفق می‌شوند که در این مسابقه، از مسیر تک حلقه‌ای 280 مایلی (451 کیلومتری) به طول کامل، عبور کنند. پکیج باتری‌های 109 کیلو وات ساعتی و برد حرکتی بیش از 250 مایل (402 کیلومتر)، احتمالا به پیکاپ لوردستون این اجازه را نخواهند داد که یک دور مسابقه را بدون استفاده از شارژ سریع DC در میانه مسیر، بپیماید.

حداقل اگر یک پکیج باتری اضافه در خودرو تعبیه گردد، شاید بتوان امید داشت که دیگر نیاز به شارژ دوباره در حین مسابقه به وجود نمی‌آید.

لوردستون

با این اوصاف، می‌توان نتیجه گرفت که قطعا تیم لوردستون به هدف برنده شدن در این مسابقه شرکت نمی‌کند! چرا که مجبور است عمده طول مسیر را با سرعتی متوسط بپیماید. اما همین که یک پیکاپ الکتریکی بتواند در چنین مسابقه‌ای دوام بیاورد و پرفورمنس خودش را اثبات کند، حرکتی کاملا جسورانه و موفقیتی بزرگ برای سازندگان آن خواهد بود.

مقایسه لوردستون اندورانس مخصوص رالی با نمونه استاندارد، به خوبی نشان می‌دهد که چقدر قدرت و توانایی‌های حرکتی این پیکاپ افزایش یافته‌است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی