ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپل از بندهای جدید اپل واچ در رنگ‌های متنوع بهاری رونمایی کرد

به دنبال رویداد بهاری اپل، این شرکت از بندهای جدید اپل واچ در طیف گسترده‌ای از رنگ‌های بهاری در سبک‌های جدید و جنس‌های متنوع رونمایی کرد. در مجموعه رنگ جدید، بندهای ساعت هوشمند این شرکت ...

به دنبال رویداد بهاری اپل، این شرکت از بندهای جدید اپل واچ در طیف گسترده‌ای از رنگ‌های بهاری در سبک‌های جدید و جنس‌های متنوع رونمایی کرد.

در مجموعه رنگ جدید، بندهای ساعت هوشمند این شرکت در رنگ‌بندی آبی،‌ سبز پسته‌ای و طالبی رنگ دیده می‌شود. علاوه بر تنوع رنگ، بندهای جدید در جنس‌های مختلفی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند که به تناسب جنس آن، قیمت متنوعی از ۴۹ دلار تا ۹۹ دلار دارند.

اپل واچ

یکی از مجموعه بندهای اپل واچ، بافت پارچه‌ای بسیار زیبایی دارد که کاربران می‌توانند آن را در ۵ رنگ جدید مختلف خریداری کنند. طرح چرم همین مجموعه نیز در رنگ‌های متنوع در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در بین طرح‌های موجود،‌ بندهایی از جنس ضد آب و با طراحی اسپورت نیز دیده می‌شود که زیبایی خاصی دارد. در بین مدل‌های معرفی شده، مجموعه بندهای اپل واچ با نام هرمس نیز به چشم می‌خورد که ضمن طراحی متفاوت،‌ ترکیب رنگ جدید و متنوعی دارد.

علاوه بر بندهای اپل واچ در ترکیب رنگ بهاری،‌ اپل همزمان با رویداد بهاری خود از قاب‌های جدید مگ سیف در ترکیب رنگ متنوع و جذاب بهاری در کنار  جاکارتی جدید سیلیکونی و چرمی برای همه مدل‌های آیفون ۱۲ نیز رونمایی کرد. همین رویکرد در معرفی آی‌مک جدید نیز دیده می‌شود که دستگاه جدید در رنگ‌های بسیار متنوع و جذابی از سوی اپل معرفی شده است.

به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد همین مسیر یعنی توجه ویژه به رنگ‌بندی‌های جدید را در سایر محصولات خود نیز در پیش بگیرد. این احتمال وجود دارد که قاب آیپد‌های اپل نیز با رنگ‌بندی بهاری و متنوع در دسترس کاربران قرار گیرد. این رویکرد می‌تواند روح تازه‌ای به محصولات کوپرتینویی‌ها بدهد و جذابیت دستگا‌ه‌های این شرکت را برای افرادی که به محصولات اپل علاقمند هستند، افزایش دهد.

اپل واچ

در رویداد بهاری اپل،‌ بعد از انتظاری طولانی ردیاب ایرتگ معرفی شد. کوپرتینویی‌ها برای این محصول نیز از لوازم جانبی متنوعی رونمایی کردند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی