لغو طرح ترافیک تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت

لغو طرح ترافیک تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت

شیوع کرونا طی یکسال گذشته بر اجرای بسیاری از قوانین و شرایط تردد تاثیر گذاشته و حالا نیز تصویب شده طرح ترافیک تهران از فردا تا اطلاع ثانوی لغو شود تا از فشار بر حمل و نقل عمومی و شلوغی مترو و اتوبوس به این شیوه کاسته شود.

طرح ترافیک تهران در سال ۹۹ هم برای چند روز به حالت تعلیق در آمد. سال گذشته ستاد ملی کرونا در هماهنگی با مسئولین شهری، طرح ترافیک را به منظور کاهش استفاده مردم از وسایل حمل و نقل عمومی و کاستن از شیوع بیماری، چند روزی لغو کردند. اکنون که در پیک چهارم اوج گیری شیوع ویروس کرونا به سر می‌بریم، سخنگوی ستاد ملی کرونا بار دیگر خبر از لغو این طرح تا اطلاع ثانوی داده است.

لغو طرح ترافیک تهران

رئیسی معتقد است که لغو شدن طرح ترافیک می‌تواند از ازدحام مترو، اتوبوس و سایر ناوگان‌های نقلیه عمومی بکاهد و به این ترتیب، از شیوع بیشتر بیماری جلوگیری کند. رئیسی همچنین درباره برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر، گفته که این مراسمات در شهرهای قرمز و نارنجی فقط به مدت ۲ ساعت و در فضای باز، اجازه برگزاری دارند. در همین رابطه محدودیت تردد شبانه نیز در شب های قدر لغو شده است تا برگزاری مراسمات مربوطه امکان پذیر باشد.

لغو طرح ترافیک تا پایان ماه مبارک رمضان [به روز رسانی] - اردیبهشت ۱۴۰۰

مناف هاشمی معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهردار تهران اعلام کرد:

لغو و تعطیلی طرح ترافیک تاثیر چندانی بر کاهش مسافر در حوزه مترو و اتوبوس نداشته است. لغو طرح ترافیک تهران تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد یافت. از ۲۵ اردیبهشت ماه روال عادی طرح ترافیک عملیاتی و اجرا می‌شود. در این هفته هم باید مردم رعایت کنند و از سفرهای غیر ضروری در مرکز تهران خودداری کنند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato