ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نمایشگاه CES 2022 دی ماه امسال در کنار شرکت کنندگان آنلاین، بازدید کننده حضوری نیز دارد

انجمن فناوری مصرف کننده (CTA) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بزرگترین رویداد فناوری جهان یعنی نمایشگاه بین‌المللی CES در سال ۲۰۲۲ ( دی ماه امسال) در کنار شرکت کنندگان آنلاین، بازدید کننده حضوری نیز ...

انجمن فناوری مصرف کننده (CTA) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بزرگترین رویداد فناوری جهان یعنی نمایشگاه بین‌المللی CES در سال ۲۰۲۲ ( دی ماه امسال) در کنار شرکت کنندگان آنلاین، بازدید کننده حضوری نیز در شهر لاس وگاس خواهد شد.

با شروع واکسیناسیون و امید به ریشه کن کردن بیماری کرونا، برگزار کنندگان رویدادهای فناوری نیز قصد دارند رویداد‌های آتی را به صورت حضوری برگزار کنند.

«گری شایپرو» مدیرعامل CTA در اطلاعیه‌ای عنوان کرد: «ما از بازگشت به لاس وگاس خانه ۴۰ ساله نمایشگاه بین‌المللی CES هیجان‌ زده‌ایم و مشتاقانه منتظر پذیرایی از افراد جدید هستیم.»

طبق این اعلامیه نمایشگاه CES سال ۲۰۲۲ بین روزهای ۱۵ دی و ۱۸ دی ۱۴۰۰ در شهر لاس وگاس و به صورت ترکیبی از رویداد حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و انتظار می‌رود برندهای بزرگ فناوری جهان مانند آمازون، گوگل، اینتل، سامسونگ و سونی در آن حضور داشته باشند.

CTA همیشه در نظر داشته تا نمایشگاه CES را در سال ۲۰۲۲ به صورت حضوری برگزار کند. همچنین دیگر کنفرانس‌های مهم فناوری مانند (IFA) نیز در پاییز سال جاری به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

CTA برای برگزاری این رویداد با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، در حال بررسی دستورالعمل‌های ایمنی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری و همچنین مقامات ایالتی و منطقه‌ای است.

با این وجود در حالی که بسیاری از افراد تا زمان برگزاری این رویداد در سال ۲۰۲۲ واکسن‌های کووید-۱۹ خود را دریافت کرده‌اند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که تمام شرکت کنندگان به خصوص در خارج از کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلیس به موقع واکسینه شوند.

بنابراین مشخص نیست که اجتماع کاربران شرکت‌ کننده در رویداد حضوری CES تا چه اندازه ایمن خواهد بود. در سال ۲۰۲۰ نمایشگاه CES با حدود ۱۷۰ هزار شرکت کننده که بسیاری از آن‌ها از خارج از کشور بودند، برگزار شد. در حالی که انتظار نمی‌رود تعداد افراد شرکت‌کننده در سال ۲۰۲۲ این مقدار باشد اما احتمال دارد شرکت کنندگان مختلفی در این رویداد بزرگ حضور به هم برسانند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی