ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینترنت رایگان ایرانسل
تکنولوژی

ایرانسل در شب‌های قدر اینترنت رایگان ارائه می‌کند

ایرانسل قصد دارد به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر و ایام عزاداری شهادت امام علی (ع)، ۲ گیگابایت اینترنت رایگان داخلی در اختیار مشترکان دائمی و اعتباری قرار دهد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این ...

ایرانسل قصد دارد به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر و ایام عزاداری شهادت امام علی (ع)، ۲ گیگابایت اینترنت رایگان داخلی در اختیار مشترکان دائمی و اعتباری قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این اپراتور  همزمان با فرارسیدن شب‌های قدر رمضان ۱۴۴۲ قمری و به منظور تسهیل دسترسی مشترکان ایرانسل به برنامه‌های مذهبی و عزاداری که با توجه به شرایط شیوع کرونا در فضای مجازی برگزار می‌شود، ۲ گیگابایت اینترنت رایگان برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری ارائه می‌کند.

بسته اینترنت رایگان داخلی ۲ گیگابایتی ایرانسل در شب‌های قدر، مطابق با ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ (از ابتدای بامداد ۱۱ اردیبهشت تا پایان ۱۵ اردیبهشت)، قابلیت فعال سازی از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من یا شماره گیری کد دستوری #۵* را دارد. اعتبار این بسته تا پایان روز فعال‌سازی است و هر کاربر یک‌بار فرصت دریافت این بستۀ رایگان را دارد.

ایرانسل همچنین در ماه مبارک رمضان و به‌ویژه در شب‌های قدر، از طریق تلویزیون اینترنتی لنز و طی همکاری با مجموعۀ «هیئت آنلاین»، ویژه‌برنامه‌های مناسبتی این ایام مانند سخنرانی، مداحی و برنامه‌های مذهبی را در قالب شبکۀ اختصاصی به همراه اشتراک رایگان برای علاقه‌مندان پخش می‌کند.

ایرانسل همواره در مناسبت‌های مختلف، به خصوص مراسم و اعیاد و عزاداری‌های مذهبی، بسته‌های اینترنتی خود را به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد که کاربران می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی