بازگشت تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش خانواده با همکاری همراه اول

بازگشت تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش خانواده با همکاری همراه اول

همراه اول در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در اقدامی خیرخواهانه، با راه‌اندازی یک پویش درون سازمانی به آزادی ۱۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد کمک کرد و آنان را به آغوش خانواده خود بازگرداند.

پویش «آزادی زندانیان جرائم غیرعمد» همراه اول که در آستانه نوروز ۱۴۰۰ با همکاری کارکنان همراه اول و ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه جهت کمک به زندانیان نیازمند کلید خورد، بالاخره امروز به سرانجام رسید.

بر اساس این پویش، تمامی کارکنان همراه اول می‌توانستند در صورت تمایل با مشارکت و اختصاص یک یا چند روز از حقوق فروردین‌ماه خود به این امر خداپسندانه، زمینه آزادی تعدادی از زندانیان را فراهم سازند تا آنان نیز بتوانند در سال جدید، کنار خانواده‌های خود باشند. همراه اول نیز متعهد شده بود در راستای مسئولیت اجتماعی خود معادل مبلغ جمع‌آوری شده توسط کارکنان این شرکت را به مبلغ مشارکت اضافه کند.

حالا در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، همراه اول نتیجه این پویش انسان‌دوستانه را اعلام کرده و از آزادی ۱۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان‌های مختلف کشور که ناخواسته و تنها بر اثر یک اتفاق و مشکل مالی روانه زندان شده بودند خبر داده است.

گفتنی است در لیست کارکنان مشارکت کننده همراه اول در این پویش، تعدادی اسم هم به چشم می‌خورد که کل حقوق فروردین‌ماه خود را به این کار خیر اختصاص داده‌اند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato