روبیکا برای میزبانی رسانه‌ای از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرد

روبیکا برای میزبانی رسانه‌ای از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرد

اپلیکیشن روبیکا اعلام کرده که برای حضور هر چه بیشتر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در فضای مجازی، از آن‌ها به طور رسمی میزبانی خواهد کرد. در این صورت نامزدها می‌توانند در بستر این شبکه اجتماعی کانال رسمی بسازند و تبلیغات خود را نیز در همین پلتفرم انجام بدهند.

با نزدیک شدن به موعد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و مشخص شدن اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان، رفته رفته حرارت گپ و گفت‌های مردمی و محافل سیاسی رو به افزایش است و همین باعث شده که روبیکا برای میزبانی از نامزدها اعلام آمادگی کند.

روبیکا به عنوان یک سوپر اپلیکیشن ایرانی در این روزهای همه‌گیری ویروس کرونا، آمادگی خود را برای میزبانی از نامزدهای ریاست جمهوری با هدف ارائه برنامه‌ها، برگزاری مناظرات زنده، بیان دیدگاه‌ها و به خصوص گفتگوی صوتی با کاربران در قالب اتاق اعلام کرده است. روبیکا اعلام کرده که می‌خواهد ساده‌ترین، سریع‌ترین، به صرفه‌ترین و در عین حال امن‌ترین امکانات، خدمات و محتوا منطبق بر قوانین جاری کشور را در پلتفرم خود ارائه نماید.

احتمالا یکی از قابلیت‌های روبیکا که نامزدهای ریاست جمهوری از آن استفاده بیشتری نسبت به سایر امکانات خواهند کرد، قابلیت گفتگوی صوتی در قالب اتاق و به سبک و سیاق اپلیکیشن کلاب هاوس باشد. این ویژگی اوایل اردیبهشت ماه به روبیکا اضافه شد که می‌تواند تا چندین هزار شرکت‌کننده را در خود جای داده و میزبان جمع‌های کوچک و بزرگ کاربری باشد.

با وجود این قابلیت و البته بسته‌های رایگان اینترنتی که وزارت ارتباطات برای انتخابات در اختیار عموم مردم قرار داده، روبیکا امیدوار است که بتواند میزبانی خوبی از نامزدهای ریاست جمهوری داشته باشد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato