ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

جی‌پی مورگان ۳۴ نفر نیروی متخصص بیت‌کوین و اتریوم استخدام می‌کند

«جی‌پی مورگان» یکی از بزرگترین بانک‌های جهان قصد دارد بخش رمزارز خود را با جذب نیروهای متخصص در حوزه بیت کوین و اتر توسعه دهد. برخی تحلیلگران بازار می‌گویند این تصمیم می‌تواند باعث افزایش قیمت ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۰

«جی‌پی مورگان» یکی از بزرگترین بانک‌های جهان قصد دارد بخش رمزارز خود را با جذب نیروهای متخصص در حوزه بیت کوین و اتر توسعه دهد. برخی تحلیلگران بازار می‌گویند این تصمیم می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین تا مرز ۱۴۶ هزار دلار شود.

برخی دیگر از تحلیلگران بازار نیز می‌گویند اگر جی پی مورگان بخش رمزارز خود را توسعه دهد قیمت اتر بیش از بیت کوین سیر صعودی را طی خواهد کرد و رشد بیشتری را نسبت به بیت کوین می‌تواند تجربه کند.

نکته: محتوای ارائه شده در این مطلب سیگنال خرید یا فروش رمزارز نیست و تنها نظر برخی تحلیلگران را بازگو می کند. 

بازار رمزارزها مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها و موسسه‌های بزرگ در جهان قرار گرفته است و شرکت‌های بزرگ در حال پیدا کردن راه خود در این بازار هستند. تصمیم جی پی مورگان نشان می‌دهد که یکی از بزرگترین بانک‌های جهان قصد دارد در بازار روزارزها حضور فعال‌تری داشته باشد و برنامه‌هایی برای گسترش خدمات خود با استخدام ۳۴ نفر نیروی متخصص را در این حوزه دارد.

با توجه به اینکه افراد ثروتمند بسیاری با جی پی مورگان در ارتباط هستند، چنین تصمیمی چندان دور از ذهن و عجیب نیست. نیروهای متخصصی که قرار است در این فرصت‌های شغلی مشغول فعالیت شوند، قرار است در چندین کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، مکزیک، یونان و سنگاپور مشغول فعالیت شوند.

شواهد نشان می‌دهد تلاش‌های جی پی مورگان در حوزه ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. این در حالی است که در حدود چهار سال قبل، مدیرعامل این موسسه معتقد بود حوزه رمزارزها پلتفرمی برای کلاهبرداری است. وی همچنین به شرکت‌هایی که دارایی‌های دیجیتال داشتند، هشدار داده بود که هر کسی که با افرادی که چنین مواردی را مورد توجه قرار نمی‌دهند، همکاری نمی‌کند. مدیرعامل جی پی مورگان همچنین از صاحبان قدرت درخواست کرده بود که توجه ویژه‌‌ای به این حوزه نشان بدهند. اما اکنون ظاهرا قضیه شکل دیگری به خود گرفته است و این موسسه مالی جاه طلبی‌های زیادی را در مورد دارایی‌های دیجیتال دنبال می‌کند.

به گفته یکی از تحلیلگران بازار، با این تصمیم جی‌پی مورگان ممکن است قیمت بیت کوین حتی تا ۱۴۶ هزار دلار افزایش پیدا کند. با این وجود برخی تحلیلگران نیز می‌گویند تصمیم جدید یکی از بزرگترین بانک‌های جهان بر روند افزایش قیمت اتر بیش از بیت کوین تاثیرگذار خواهد بود و اتر رشد بیشتری خواهد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • A.Ramouz
    A.Ramouz | ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

    در عجبم اون ۴۶ بعد از صد رو روی چه حسابی اینطوری دقیق حدس زدن مثلن چرا نگفتن ۱۵۰ !

مطالب پیشنهادی