شیائومی روی طرح‌های جدیدی برای ماژول‌ دوربین گوشی‌های هوشمند کار می‌کند

شیائومی روی طرح‌های جدیدی برای ماژول‌ دوربین گوشی‌های هوشمند کار می‌کند

شیائومی روی طرح‌های جدیدی برای ماژول‌ دوربین گوشی‌های هوشمند کار می‌کند

شیائومی که محبوبیش در سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته، ظاهرا قصد دارد موبایل‌های خود را با طراحی متفاوت‌تر ماژول دوربین عرضه کند و به همین منظور پتنت‌هایی را به ثبت رسانده که طراحی متفاوت ماژول دوربین را نشان می‌دهند.

در اولین تصویر از پتنت ثبت شده، دستگاهی مجهز به حفره مخصوص دوربین سلفی روی نمایشگر دیده می‌شود که از حاشیه‌های بسیار باریکی بهره می‌برد. در پنل پشتی همین دستگاه، ماژول دوربین نسبتا بزرگی قرار داده شده. همان طور که در تصویر دیده می‌شود، ماژول دوربین طراحی عمودی دارد و در مقایسه با مدل‌های معمول، بزرگتر است.

طراحی ارائه شده به گونه‌ای است که تصور می‌شود طراحی ماژول دوربین شیائومی می ۱۰ اولترا و گلکسی S21‌ سامسونگ در یکدیگر ادغام شده‌اند.

در تصویر دیگری مربوط به مستندات پتنت، موبایل دیگری با طراحی متفاوت ماژول دوربین دیده می‌شود. طراحی پنل جلویی دستگاه ظاهرا شبیه به طرح قبلی است، اما پنل پشتی متفاوت به نظر می‌رسد و مجهز به ماژول دوربین با چیدمان عمودی دوربین‌ها است. به علاوه، طراحی پنل پشتی نشان می‌دهد شیائومی ظاهرا این بخش را دو قسمت کرده است.

تصویر سوم شباهت زیادی به گوشی‌های ویوو دارد و یادآور طراحی پرچمدار نسبتا جدید این شرکت یعنی ویوو X60 پرو است که شیائومی نیز از طرحی مشابه برای می ۱۰ تی پرو استفاده کرده. ماژول دوربین پنل پشتی طراحی مستطیل شکلی دارد  و سه حسگر دوربین را در خود جای داده است.

هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات دوربین‌ها مطرح نشده و با توجه به اینکه طرح‌ها مربوط به پتنت شیائومی می‌شوند، ممکن است هیچ گاه چنین دستگاه‌هایی به بازار عرضه نشوند. باید دید درنهایت این شرکت قصد دارد موبایل‌های بعدی خود را با چه طراحی و مشخصاتی به بازار عرضه کند. اما آنچه اطلاعات پتنت نشان می‌دهد، چینی‌ها به تغییر طراحی ظاهری و حتی مشخصات دوربین گوشی‌های خود توجه نشان می‌دهند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل