رئیسی: برای انتخاب کابینه دولت جدید از سامانه آنلاین و نظرات مردمی استفاده می‌کنیم

رئیسی: برای انتخاب کابینه دولت جدید از سامانه آنلاین و نظرات مردمی استفاده می‌کنیم

رئیسی: برای انتخاب کابینه دولت جدید از سامانه آنلاین و نظرات مردمی استفاده می‌کنیم

رییس جمهور منتخب که تا چند روز دیگر کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد اعلام کرد که قصد دارد سامانه‌ای را در اختیار همه مردم بگذارد تا آنها بتوانند نظرشان را درباره اینکه چه کسی در کابینه او حضور داشته باشد اعلام کنند و از نگاه مردم برای انتخاب کابینه خود استفاده کند.

«ابراهیم رئیسی» در اولین نشست خبری خود در پاسخ به این پرسش که کابینه احتمالی او چه افرادی خواهند بود اعلام کرد که رسانه‌ها دست از گمانه‌زنی بردارند چرا که او قصد دارد رویه جدیدی برای انتخاب اعضای کابینه در نظر بگیرد: «توصیه ام به رسانه ها آن است که گمانه زنی نکنید، ما سامانه ای را در اختیار همه قرار می دهیم، افراد مورد نظرشان به عنوان مدیر معرفی کنند، از نگاه مردم و از نگاه نخبگان استقبال می کنم. از همگان می خواهم پیشنهادات را نسبت به اشخاص مختلف ارائه کنند محور شایسته سالاری است.»

سامانه ایده‌ها

ابراهیم رئیسی در بخش دیگری از این نشست به تشکیل سامانه‌ای به نام «سامانه ایده‌ها» اشاره کرده که قرار است کمک حال او و اعضای کابینه‌اش برای اداره کشور باشد. به گفته رئیسی آنها می‌خواهند این سامانه را به زودی در دولت جدید راه‌اندازی کنند تا مردم در آن فعالیت داشته باشند و به دولت برای پیش بردن کارها کمک کنند. او در اینباره بیشتر توضیح داد و گفت: «سامانه‌ای برای ایده ها راه اندازی خواهیم کرد. هرکسی ایده ای دارد برای اداره دولت و ساماندهی امور، از همه ایده ها استقبال خواهیم کرد.»

اولین نشست خبری ابراهیم رئیسی هم‌اکنون در حال برگزاری است و این نشست از طریق صفحه رسمی او در اینستاگرام نیز در حال پخش است. شما می‌توانید دیدگاه‌های رئیس جمهور دولت جدید درباره فضای مجازی را در این لینک مطالعه کنید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل