آئودی با شارژ رایگان سه ساله، مشتریان را به خرید e-tron GT و RS e-tron GT تشویق می‌کند

آئودی با شارژ رایگان سه ساله، مشتریان را به خرید e-tron GT و RS e-tron GT تشویق می‌کند

آئودی با شارژ رایگان سه ساله، مشتریان را به خرید e-tron GT و RS e-tron GT تشویق می‌کند

آئودی به خریداران هر یک از مدل‌های e-tron GT و RS e-tron GT در ایالات متحده، شارژ رایگان اهدا می‌کند. آنطور که این کمپانی آلمانی در بیانیه مربوطه گفته، دارندگان دو مدل مذکور خواهند توانست به مدت سه سال از شبکه شارژ سریع الکتریفای امریکا (Electrify America) بدون پرداخت هزینه، استفاده کنند.

با توجه به پشتیبانی از نرخ شارژ حداکثر ۲۷۰ کیلووات و ارائه چنین سرعتی از سوی الکتریفای امریکا، e-tron GT و RS e-tron GT با ۲۲ توقف در ایستگاه‌های شارژ این شرکت، انرژی لازم برای پیمایش ۱۸۰ مایل (معادل ۲۹۰ کیلومتر) مسافت را در خود ذخیره‌سازی می‌کنند. شاید بدانید الکتریفای آمریکا جزو بزرگ‌ترین شبکه‌های شارژ خودروهای برقی است. این شرکت در نظر دارد تا پایان سال ۲۰۲۱ تعداد ایستگاه‌های خود را به ۳,۵۰۰ واحد برساند.

با توجه به گرایش روزافزون خودروسازان به سمت مدل‌های الکتریکی، برندهای مختلف در تلاش هستند از طریق ارائه شارژ رایگان در ایستگاه‌های معین، مشتریان مدل‌های جدید را به سمت محصولات خود جذب کنند. تجربه نشان داده این روش بسیار مناسب و کارآمد بوده و نقشی کاملا پررنگ در جلب نظر مثبت مشتریان دارد.

به غیر از این، آئودی اعلام کرده با همکاری کمپانی Qmerit می‌خواهد راهکارهای بهتری برای شارژ خودروهای برقی در منزل ارائه کند. برای مثال مشتریان این برند آلمانی می‌توانند یک شارژر دو به یک مخصوص را به عنوان آپشن انتخاب کنند. این شارژر بصورت استاندارد با پریزهای ۱۲۰ و ۲۴۰ ولتی سازگاری دارد.

آپشن HomeStation دیگر موردی است که به خریداران e-tron GT و RS e-tron GT پیشنهاد می‌شود. این آپشن در واقع محصولی از الکتریفای امریکا است و امکان شارژ بی‌سیم با نرخ ۹.۶ کیلووات در منزل را فراهم می‌کند.

بد نیست اشاره کنیم e-tron GT و RS e-tron GT جزو جدیدترین محصولات برقی ارباب حلقه‌ها هستند. همانگونه که قبلا به اطلاعتان رسانده‌ایم، پیشرانه دوموتوره e-tron GT توانایی تولید حداکثر ۵۲۲ اسب بخار قدرت و ۶۳۹ نیوتن متر گشتاور را در حالت تقویت (Boost Mode) دارد. این پیشرانه در مدل قدرتمندتر RS e-tron GT هم ۶۳۷ اسب بخار قدرت و ۸۲۹ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.

نسخه RS آئودی e-tron GT

از لحاظ مسافت قابل پیمایش نیز باید اشاره کنیم e-tron GT مطابق با استاندارد EPA قادر است تا ۲۳۸ مایل (۳۸۳ کیلومتر) مسافت را پشت سر بگذارد. نسخه RS هم پس از ۲۳۲ مایل (۳۷۳ کیلومتر) به شارژ مجدد نیاز پیدا می‌کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل