قیمت جدید خودرو هایما S7 توربو جهت تعهدات خرداد ماه ۱۳۹۹

قیمت جدید خودرو هایما S7 توربو جهت تعهدات خرداد ماه ۱۳۹۹

قیمت جدید خودرو هایما S7 توربو جهت تعهدات خرداد ماه ۱۳۹۹

هایما S7 اولین گام ایران خودرو در زمینه همکاری با یک خودروساز چینی برای تولید یک SUV به شمار می‌رود. هرچند با اعمال تحریم‌ها علیه صنعت خودروسازی کشورمان تولید این خودرو نیز با چالش‌های بسیاری مواجه شد.  با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر اخبار پیرامون قیمت هایما S7

قیمت جدید خودرو هایما S7 توربو جهت تعهدات خرداد ماه ۱۳۹۹ [به روز رسانی] - تیر ۱۴۰۰

دعوتنامه مشتریانی که قبلا خودرو  هایما S7 توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل خرداد سال ۱۳۹۹ ثبت نام کرده بودند و تاکنون موفق به دریافت خودرو خود نشده بودند، صادر گردید.

شرکت ایران خودرو در این دعوتنامه دو انتخاب را پیش روی مشتریان قرار داده است که به شرح ذیل است:

  • هایما S7 توربوشارژ اتوماتیک پلاس
    قیمت مبنا: ٢،٩۴۶،٣٧٣،٠٠٠ ریال
    تحویل ۴۵ روزه
  • هایما S7 توربوشارژ اتوماتیک
    قیمت مبنا: ٢،۶٧١،٧۶٩،٨٠٨ ریال
    تحویل ۴۵ روزه

مشتریان قادر به انتخاب یکی از دو طرح فوق هستند.

افزایش قیمت هایما S7 توربو برای تسویه حساب مشتریان اعلام شد [به روز رسانی] - دی ۹۷

جدیدترین قیمت هایما S7 توربو جهت تسویه حساب مشتریان از سوی ایران خودرو اعلام گردید. گفته می شود قیمت اعلام شده جهت تسویه حساب مشتریان بوده و با قیمت فروش فوری متفاوت است. در واقع قیمت تسویه حساب ثبت نام های پیشین توسط ایران خودرو ۱۵۶ میلیون تومان اعلام شده است که از افزایش قیمت ۵۲ میلیونی نسبت به قبل حکایت می کند، اما قیمت فروش نقدی هایما s7 توربو در محدوده ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

قیمت هایما S7 توربو - دی ۹۷:

قیمت هایما S7 توربو

هایما S7 اولین گام ایران خودرو در زمینه همکاری با یک خودروساز چینی برای تولید یک SUV به شمار می رود. هایما S7 در ابتدا با موتور ۲ لیتری تنفس طبیعی با جعبه دنده دستی و اتوماتیک ۵ سرعته عرضه می شد و در ادامه نسخه توربو شارژر آن با موتور به حجم ۱۷۹۵ cc و جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک عرضه شد. این موتور توانایی تولید حداکثر قدرت ۱۷۰ اسب بخار در حداکثر دور ۵۵۰۰ rpm و حداکثر گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر در بازه دور ۱۸۰۰ تا  ۴۵۰۰ rpmرا دارا است. این قدرت توسط جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو ارسال می شود.

هایما S7 به ۴ کیسه هوای ایمنی (راننده، سرنشین جلو و جانبی)، ترمز ۴ چرخ دیسک به همراه سیستم های ABS ،EBD، سیستم کمکی حرکت در سربالایی HSA ،ESP و TCS، آینه های برقی مجهز به گرمکن، آینه وسط با قابلیت فاصله نمایش تا مانع عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، صندلی راننده برقی در ۸ جهت مجهز به گرمکن، صندلی شاگرد با تنظیم دستی ۴ جهته، سیستم صوتی مجهز به ۶ اسپیکر، سنسور نور، سنسور باران، استارت دکمه ای، کروز کنترل، سان روف، ورود بدون کلید و...مجهز است.

در مورد تچریه رانندگی با این خودرو گفته می شود عملکرد شاسی و فنربندی هایما S7 توربو در مجموع خوب ارزیابی می شود، اما با توجه به قدرت نسبتا بالای پیشرانه و تک دیفرانسیل بودن خودرو، کم فرمانی در هنگام گذر از پیچ های تند محسوس به نظر می رسد، واکنش ترمزها به فشردن ناگهانی پدال ترمز نیز می توانست بهتر از این باشد. با این وجود از نرمی نسبی سواری و قابلیت مناسب در جذب ناهمواری ها باید به عنوان نقطه قوت هایما S7 در مقایسه با رقبا یاد کرد.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل