ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

موتور جستجوی گوگل به دکمه جدیدی برای تنظیمات مجهز شد

گوگل در جدیدترین تلاش برای بهبود عملکرد جستجوگرش، آن را به یک دکمه تنظیمات جدید مجهز کرده که دسترسی به گزینه‌های رایج را ساده‌تر می‌کند. علاوه بر این، موتور جستجوی گوگل به یک دکمه برای ...

گوگل در جدیدترین تلاش برای بهبود عملکرد جستجوگرش، آن را به یک دکمه تنظیمات جدید مجهز کرده که دسترسی به گزینه‌های رایج را ساده‌تر می‌کند. علاوه بر این، موتور جستجوی گوگل به یک دکمه برای فعالسازی راحت‌تر دارک مود یا حالت تاریک مجهز می‌شود.

گوگل به تازگی شروع به انتشار این دکمه تنظیمات جدید کرده که در صفحه وب، در سمت راست بالای نمایشگر در کنار آیکون پروفایل کاربر به چشم می‌خورد. زمانی که روی این دکمه کلیک کنید، منویی با چندین گزینه پیش روی‌ شما قرار می‌گیرد.

در این منو گزینه‌های زیر به چشم می‌خورند:

  • تنظیمات جستجو
  • زبان‌ها
  • مخفی‌سازی نتایج نامناسب
  • جستجوی پیشرفته
  • تاریخچه جستجو
  • داده‌ها کاربر در جستجو
  • کمک جستجوگر

هیچ کدام از این گزینه‌ها جدید نیستند، اما محل قرارگیری آن‌ها تغییر کرده. این گزینه‌ها یا زیر نتایج جستجو را در منوی Tools قرار داشتند. حالا با رابط کاربری جدید، این گزینه‌ها راحت‌تر در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

موتور جستجوی گوگل

علاوه بر این دکمه جدید، گوگل روی دو قابلیت دیگر هم کار می‌کند. یکی از آن‌ها شخصی‌سازی پس زمینه برای گوشی‌های هوشمند است. به نظر می‌رسد گوگل می‌خواهد این قابلیت را امسال بطور گسترده‌تر در اختیار کاربران قرار دهد.

موتور جستجوی گوگل

در نهایت موتور جستجوی گوگل به یک دکمه اختصاصی برای حالت تاریک مجهز می‌شود. این قابلیت هنوز بطور کاملا محدود در حال آزمایش است و ظاهرا باید برای دسترسی گسترده به آن، منتظر بمانیم.

موتور جستجوی گوگل

با افزودن این دکمه اختصاصی برای حالت تاریک، کاربران در شرایط نوری ضعیف و شب، کمتر با مشکل چشم درد روبه‌رو خواهند شد و افراد بیشتری به سراغ استفاده از آن می‌روند. باید منتظر ماند و دید چه زمانی این دکمه اختصاصی به موتور جستجوی گوگل اضافه می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی