ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی S21 FE
تکنولوژی

رندر جدید گلکسی S21 FE طراحی آن را از تمام زوایا نشان می‌دهد

رندر جدیدی از گلکسی S21 FE سامسونگ به اشتراک گذاشنه شده که طراحی ظاهری آن را به صورت ۳۶۰ درجه و در تمام زوایای ممکن نشان می‌دهد. «ایوان بلس» افشاگر معروف حوزه تکنولوژی این رندر ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۰

رندر جدیدی از گلکسی S21 FE سامسونگ به اشتراک گذاشنه شده که طراحی ظاهری آن را به صورت ۳۶۰ درجه و در تمام زوایای ممکن نشان می‌دهد.

«ایوان بلس» افشاگر معروف حوزه تکنولوژی این رندر را در حساب توییتر خود منتشر کرده است و برخلاف بیشتر مواردی که افشا می‌شود، اکنون با یک مدل سه‌بعدی در حال چرخش مواجه هستیم که گوشی گلکسی S21 FE سامسونگ را در زاویه ۳۶۰ درجه نشان می‌دهد.

طراحی احتمالی این گوشی در این رندر با مواردی که پیش از این توسط خود بلس گزارش شده بود مطابقت دارد. در گزارش‌های قبلی و رندر ارائه شده، این دستگاه از طراحی مشابه «گلکسی S21» برخوردار است و فقط ماژول دوربین پشت گلکسی S21 FE به جای اینکه یک واحد جداگانه باشد، در پنل پشتی ادغام شده است. به صورت کلی اهمیت رندر جدید در این است که طراحی نسخه فن ادیشن گلکسی S21 را از تمام زوایای ممکن به تصویر می‌کشد.

نسخه قبلی این گوشی یعنی گلکسی S20 FE مهر ماه سال گذشته به بازار عرضه شد اما شنیده می‌شود که S21 FE به دلیل شایعات به وجود آمده حول محور عدم عرضه گوشی گلکسی نوت ۲۱ سامسونگ، امسال زودتر وارد بازار خواهد شد.

با توجه به اینکه گوشی‌های سری نوت سامسونگ به طور معمول در مرداد ماه از راه می‌رسند، انتظار می‌رود سامسونگ در همین بازه زمانی گلکسی S21 FE را معرفی کند. رویداد آنپکد سامسونگ در تاریخ ۲۰ مرداد برگزار خواهد شد که گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ در آن معرفی خواهند شد و انتظار می‌رود این گوشی نیز در این رویداد حضور داشته باشد.

با این حال سامسونگ ممکن است زمان عرضه گوشی S21 FE را به تاریخ دیگری موکول کند چرا که شایعات حاکی از آن است که مشکل جهانی کمبود تراشه، این شرکت را مجبور به انجام چنین کاری تا اواخر سال جاری کرده است. بنابراین باید منتظر رویداد آنپکد سامسونگ بمانیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی