ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

حمایت ۲۵ میلیون ریالی ابر آروان از استارتاپ های نوپا

ابر آروان اعلام کرده که در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا، به استارتاپ‌هایی که در سال اول فعالیت خود هستند ۲۵ میلیون ریال اعتبار استفاده از محصولات ابری هدیه می‌دهد. به گزارش روابط ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۸

ابر آروان اعلام کرده که در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا، به استارتاپ‌هایی که در سال اول فعالیت خود هستند ۲۵ میلیون ریال اعتبار استفاده از محصولات ابری هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی ابر آروان، استارتاپ‌ها می‌توانند این حمایت را با توجه به نیاز خود در هر یک از محصولات شبکه‌ی توزیع محتوا (CDN)، میزبانی ویدیو، سرور ابری، فضای ابری و کانتینر ابری آروان استفاده کنند.

گفتنی است حمایت ابر آروان در سال دوم فعالیت استارتاپ‌ها نیز ادامه دارد. استارتاپ‌هایی که در سال دوم عمرشان هستند، می‌توانند تا سقف ۲۵ میلیون ریال پنل آروان را شارژ کنند و ابر آروان نیز به همان میزان به اعتبار کیف پول‌شان اضافه خواهد کرد.

ابر آروان در سال‌های گذشته تلاش کرده با اعطای زیرساخت رایگان به استارتاپ‌ها کمک کند تا به‌ جای دغدغه‌های زیرساختی، بر توسعه‌ی محصول و بازار متمرکز باشند. در سال‌های گذشته این زیرساخت رایگان شامل محصولات حوزه‌ی CDN و ویدیو بود اما در طرح حمایتی جدید ابر آروان، امکان استفاده از تمام محصولات به‌ویژه سرور ابری، فضای ابری و کانتینر ابری نیز فراهم شده است.

پیش از این، حمایت آروان در این زمینه با همکاری شتاب‌دهنده‌‌ها و مراکز رشد و نوآوری انجام می‌گرفت. اگر چه شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد همچنان می‌توانند با ابر آروان همکاری کنند، اما اکنون استارتاپ‌ها نیز می‌توانند به طور مستقیم از حمایت‌های آروان بهره‌مند شوند.

صاحبان کسب‌وکارهای نوپا برای آگاهی از جزئیات بیشتر می‌توانند به صفحه حمایت از نسل بعدی استارتاپ‌ها  سر زده و اطلاعات خود را وارد نمایند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • aref
    aref | ۳۰ تیر ۱۴۰۰

    اذیت نشه؟

  • 68peyman
    68peyman | ۲۸ تیر ۱۴۰۰

    این شرکت همون نبود نت کشور رو کمک کرد 1 هفته قطع شه؟

مطالب پیشنهادی