ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار خودرو

کمپر داچیا داکر با قیمت زیر ۶۰۰ میلیون تومان و امکانات مناسب معرفی شد

شرکت کمپریز (Camperiz) اخیرا با رونمایی از یک کمپر اقتصادی خبرساز شده است. این کمپر بر مبنای مینی‌ون داچیا داکر (Dokker) شکل گرفته و افرادی را نشانه گرفته که دارای بودجه محدودی هستند و یا ...

سعید علیپور
نوشته شده توسط سعید علیپور | ۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۵

شرکت کمپریز (Camperiz) اخیرا با رونمایی از یک کمپر اقتصادی خبرساز شده است. این کمپر بر مبنای مینی‌ون داچیا داکر (Dokker) شکل گرفته و افرادی را نشانه گرفته که دارای بودجه محدودی هستند و یا به هر دلیلی نمی‌خواهند بیشتر از 20 هزار یورو (حدود 600 میلیون تومان) برای خرید کمپر هزینه کنند.

مقر کمپانی کمپریز در بخش خودمختار کاستیا و لئون اسپانیا واقع شده؛ این کمپانی به خاطر قسمت عقب بزرگ و گسترده به سراغ داچیا داکر رفته است. به گفته کمپریز، کمپر داکر کلیه لوازم مورد نیاز برای زندگی ساده در حین سفر را در خود دارد. این کمپر ارزان‌قیمت به امکاناتی چون دراور، لوازم آشپزی، انواع بشقاب‌ها و فنجان‌ها، اجاق‌گاز، سینک و مخزن آب شرب با ظرفیت 25 لیتر مجهز است.

در کنار موارد یاد شده، باید به تخت خواب دونفره جمع‌شونده، کمد‌، سرویس بهداشتی سیار و یخچال با گنجایش 30 لیتر اشاره کنیم. در صورت داشتن همسفرهای بیشتر، می‌توان از یک چادر سقفی نیز برای فراهم کردن فضای استراحت کمک گرفت. این چادر البته به صورت آپشن عرضه می‌شود و در حالت استاندارد موجود نیست. برای دسترسی به این چادر باید از یک نردبان تاشو استفاده کرد.

به منظور تامین گرمایش فضای داخلی در روزهای سرد سال، یک بخاری کوچک در نظر گرفته شده؛ در روزهای گرم سال هم می‌توان از طریق آفتاب‌گیرهای پنجره، تا حدودی کابین را خنک نگه داشت.

هر چند از نظر ابعاد کمپر ساخت کمپریز قابل مقایسه با دیگر کمپرها نبوده و جثه خیلی ریزتری دارد، ولی تقریبا تمامی لوازم و امکانات موجود در رقبای بزرگ‌تر در تعبیه شده است. ضمن اینکه ابعاد کوچک این کمپر را می‌توان جزو مزایای آن دانست، به‌ویژه در ترددهای شهری که هنگام پارک کردن و یا انجام مانورهای مختلف دردسرساز نمی‌شود.

همانطور که در ابتدای مطلب به نوعی اشاره کردیم، کمپانی کمپریز برای محصول اقتصادی خود قیمتی برابر با 19,995 یورو تعیین کرده است. این رقم البته برای مدل پایه بوده و در صورت سفارش آپشن‌ها فراتر می‌رود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی