ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مایکروسافت استور
تکنولوژی

مایکروسافت استور در ویندوز ۱۱ انیمیشن‌های جدیدی دریافت کرد

مایکروسافت با ارائه بروزرسانی جدید «مایکروسافت استور» در ویندوز ۱۱ به صورت رسمی اعلام کرد که در حال تغییر کلی رابط کاربری فروشگاه خود است تا تجربه بهتر و روان‌تری را برای کاربران ارائه کند. ...

مایکروسافت با ارائه بروزرسانی جدید «مایکروسافت استور» در ویندوز ۱۱ به صورت رسمی اعلام کرد که در حال تغییر کلی رابط کاربری فروشگاه خود است تا تجربه بهتر و روان‌تری را برای کاربران ارائه کند. در این مرحله انیمیشن‌های جدیدی به استور رسمی مایکروسافت اضافه شده است.

مایکروسافت علاوه بر بروزرسانی «مایکروسافت تیمز» در ویندوز ۱۱ و بهبود کلی نوار وظیفه (Taskbar) با بیلد ۲۲۰۰۰.۱۰۰، «مایکروسافت استور» را نیز دستخوش چند تغییر کرده است که در نگاه اول انیمیشن‌های جدید آن به چشم خواهد آمد. اکنون کاربران در هنگام مرور صفحه‌های استور، انیمیشن جدید و جالبی مشاهده خواهند کرد که تجربه کار با آن را روان و سریع‌تر می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد با ارائه ویژگی‌های مشابه دیگری رابط کاربری استور خود را به صورت کلی بهبود دهد.

مایکروسافت استور برای اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و سایر محتواهای خود دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای را فراهم کرده است. یکی از بزرگترین تغییرات استور رسمی مایکروسافت در ویندوز ۱۱، برجسته کردن دسته‌بندی‌های آن است، با این وجود کاربران در هنگام استفاده از آن می‌توانند به راحتی اپلیکیشن یا بازی مورد نظر خود را پیدا کنند.

البته مایکروسافت اکنون فقط در حال تغییر دسته‌بندی اپلیکیشن و فیلم خود است و همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، مرور صفحات اکنون سریع‌تر و لذت‌بخش‌تر شده است. همچنین کاربران اکنون هنگام انتخاب اپلیکیشن یا فیلم مورد نظر خود، متوجه انیمیشن‌های جدید آن خواهند شد که لذت استفاده از آن را دوچندان می‌کند.

این استور جدید در زمان رونمایی از ویندوز ۱۱ معرفی شده بود اما اکنون نسخه جدیدی از این فروشگاه در دسترس کاربران قرار گرفته که به صورت کلی طراحی و ظاهر آن برای کمک به کاربران تغییراتی داشته است. بروزرسانی نسخه جدید فروشگاه مایکروسافت به آرامی در حال انتشار است و اگر تاکنون برای شما عرضه نشده، به زودی آن را تجربه خواهید کرد. علاوه بر انیمیشن‌ها، مایکروسافت همچنین در حال بهبود کیفیت صفحات استور و نتایج جستجو خود است.

ردموندی‌ها همزمان با رونمایی از ویندوز ۱۱ در اوایل تیر ماه، اعلام کردند که پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندروید نیز سرانجام به این سیستم عامل راه پیدا خواهند کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی