ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آمازون با جوایز نیم میلیون دلاری کارکنانش را به تزریق واکسن کرونا تشویق می‌کند

آمازون برای اینکه کارمندانش واکسن کرونا بزنند، یک قرعه‌کشی یا بخت‌آزمایی برای افرادی درنظر گرفته که واکسن زده‌اند. جوایز این قرعه‌کشی در مجموع ارزشی برابر ۲ میلیون دلار دارند و دو نفر می‌توانند برنده جایزه ...

آمازون برای اینکه کارمندانش واکسن کرونا بزنند، یک قرعه‌کشی یا بخت‌آزمایی برای افرادی درنظر گرفته که واکسن زده‌اند. جوایز این قرعه‌کشی در مجموع ارزشی برابر ۲ میلیون دلار دارند و دو نفر می‌توانند برنده جایزه نیم میلیون دلاری شوند.

آمازون به دنبال واکسیناسیون هرچه سریعتر کارمندانش است و به همین دلیل تصمیم گرفته برای بخشی از آن‌ها یک لاتاری درنظر بگیرد. به گزارش بلومبرگ، در این مسابقه که «Max your Vax» نام دارد، کارگران انبارها و لجستیک‌ها، کارمندان ساعتی Whole Foods Market، آمازون Fresh و دیتاسنترهای سرویس وب آمازون (AWS) می‌توانند شرکت کنند.

در این مسابقه حداکثر ۱۸ جایزه وجود دارد که مجموع ارزش آن‌ها به گفته آمازون به ۲ میلیون دلار می‌رسد. این جوایز شامل دو جایزه نیم میلیون دلاری، ۶ جایزه ۱۰۰ هزار دلار، ۵ خودروی جدید و ۵ پکیج تعطیلات می‌شود.

در حالی که کمپانی‌های بزرگ مانند دیزنی و والمارت اخیرا تزریق واکسن را برای شمار بالایی از کارمندانش اجباری کرده‌اند، آمازون هنوز دست به چنین کاری نزده است. این غول آنلاین در ماه مارس کلینیک‌های واکسیناسیون داخلی را راه‌اندازی کرد، اما از ماه ژوئیه تصمیم به توقف تست کووید-۱۹ کارگران انبارها گرفت.

آمازون واکسن کرونا

به نظر می‌رسد آمازون بجای اجبار برای واکسیناسیون، راه کمتر تهاجمی را در پیش گرفته. اگر این فروشگاه اینترنتی کارمندانش را مجبور به تزریق واکسن کرونا کند، شاید شماری از آن‌ها استعفا دهند. بنابراین شاید با لاتاری اخیر این شرکت بدون از دست دادن کارکنانش، بتواند به هدفش یعنی تسریع در روند واکسیناسیون دست پیدا کند.

این کمپانی اخیرا اعلام کرده که تمام کارگران انبارها بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون باید از امروز ماسک بزنند. علت چنین موضوعی، شیوع گونه بسیار مسری دلتا است که بسیاری از کشورهای جهان را مانند آمریکا درگیر کرده. این فروشگاه اینترنتی علاوه بر اجبار استفاده از ماسک، امکان دورکاری کارکنان تا پایان سال جاری میلادی را هم فراهم کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی