ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نصر تهران: احتمال برگزاری بخش‌هایی از الکامپ ۱۴۰۰ به صورت آنلاین وجود دارد

رییس نصر تهران خبر از احتمال برگزاری بخش‌هایی از الکامپ ۱۴۰۰ به صورت آنلاین داد و تاکید کرد که این موضوع شامل کل مراسم نخواهد شد چرا که برگزاری کامل رویداد به صورت آنلاین تجربه ...

رییس نصر تهران خبر از احتمال برگزاری بخش‌هایی از الکامپ ۱۴۰۰ به صورت آنلاین داد و تاکید کرد که این موضوع شامل کل مراسم نخواهد شد چرا که برگزاری کامل رویداد به صورت آنلاین تجربه ناخوشایندی را رقم خواهد زد.

«حسین اسلامی» رییس نصر تهران در نشست خبری امروز این سازمان با اعلام اینکه این سازمان تلاش خود را می‌کند تا نصر تهران در سال جاری برگزار شود تاکید کرد که موضوع شیوع ویروس کرونا موضوعی است که ستاد ملی مقابله با کرونا درباره چگونگی نحوه برخورد با آن تصمیم گیری می‌کند: «ما هم تابع دستورات این ستاد هستیم و اگر فرصتی پیش بیاید که برگزاری نمایشگاه‌های فیزیکی رخ بدهد، ما هم وارد تعامل با شرکت نمایشگاه‌ها خواهیم شد تا نمایشگاه الکامپ را در سال جاری برگزار کنیم.»

اسلامی در پاسخ به این پرسش دیجیاتو مبنی بر اینکه آیا امکان آنلاین برگزار شدن این مراسم مانند سال گذشته وجود دارد یا خیر می‌گوید که امکان برگزاری این مراسم به طور تمام و کمال آنلاین وجود ندارد: «تجربه به ما نشان داده است که برگزاری یک نمایشگاه فیزیکی به صورت آنلاین بازخورد مناسبی نخواهد داشت و مشکلاتی با خود به همراه دارد. کیفیت نمایشگاه به صورت آنلاین نمی‌تواند آن کیفیت مطلوب باشد.» اسلامی اما در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد که در برخی موارد می‌توان به برگزاری آنلاین مراسم هم فکر کرد.

به گفته رییس نصر تهران برخی از بخش‌های جانبی نمایشگاه الکامپ مانند الکام تاکز و الکام پیچ می‌تواند به صورت آنلاین برگزار شود: «در فکر برگزاری این موارد به صورت آنلاین هم هستیم چرا که ظرفیت این بخش‌ها در بخش آنلاین هم به قوت خود باقی خواهند ماند.»

در ابتدا، قرار بود نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ به صورت حضوری و در تیر ماه برگزار گردد و این زمان به شهریور ماه موکول شد و حال اعلام شده که در این زمان هم شاهد برگزاری آن نخواهیم بود.

الکامپ سال گذشته نیز پس از تعویق‌های چند باره در نهایت به صورت آنلاین برگزار شد؛ هرچند نصر تهران بارها تاکید کرده که مصمم است تا نمایشگاه امسال را به صورت فیزیکی برگزار کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی