ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

دانشگاه تهران سرآمدان دیجیتال 1400 ایران را معرفی کرد

اختتامیه پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال سه‌شنبه، 16 شهریور در مرکز همایش‌های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار و همراه اول موفق به دریافت جایزه سال تحول دیجیتال شد. از برگزیدگان این رویداد در سه ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ | ۲۱:۱۵

اختتامیه پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال سه‌شنبه، 16 شهریور در مرکز همایش‌های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار و همراه اول موفق به دریافت جایزه سال تحول دیجیتال شد. از برگزیدگان این رویداد در سه محور اصلی زبدگی دیجیتال، نوآوری دیجیتال و رهبری دیجیتال و یک محور ویژه، مدیریت کار در دوران کرونا تقدیر شد.

ارزیابی ملی تحول دیجیتال سالانه توسط دانشگاه تهران برگزار و سازمان‌های شرکت‌کننده از منظر تحول دیجیتال ممیزی می‌شوند. چهار دوره گذشته این کنفرانس، با­حضور بیش از 50 سازمان معتبر و صاحب‌نام کشور برگزار و از برگزیدگان آن تقدیر شده است. امسال نیز پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال با حضور ۲۵ سازمان برگزار شد.

جایزه تحول دیجیتال به همراه اول رسید

شرکت همراه اول در ارزیابی ملی تحول دیجیتال موفق به دریافت مهمترین جایزه این حوزه کشور، جایزه سال تحول دیجیتال ایران، شد. از سویی دیگر در محور زبدگی دیجیتال که بلوغ دیجیتال سازمان شرکت کننده، مورد بررسی قرار گرفته، شرکت ایرانسل موفق به دریافت تندیس زرین زبدگی دیجیتال و شرکت داتین و همراه اول موفق به دریافت تندیس سیمین زبدگی دیجیتال شدند.

شرکت پژوهش و توسعه ناجی، بیمه دی، شرکت زرین رویا، بیمه ملت، بیمه رازی، فولاد مبارکه اصفهان، بانک رفاه کارگران، شرکت بهپرداز جهان، شرکت به‌پرداز جهان، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی پست، شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت ایریسا تندیس برنزین زبدگی دیجیتال را دریافت کردند.

همچنین گواهینامه اهتمام به زبدگی دیجیتال نیز به بیمه ایران، بیمه تجارت نو، صرافی رادین، شرکت فرابرد داده‌های ایرانیان، بیمه آرمان و بیمه کوثر تعلق گرفت.

بررسی ابتکار و نوآوری در محور نوآوری دیجیتال

در محور نوآوری دیجیتال که ابتکار و پروژه دیجیتال کاندیدا شده از سوی سازمان‌های شرکت کننده ارزیابی می‌شود، تندیس سیمین نوآوری دیجیتال هم به شرکت ملی پست ایران برای پروژه ملی GNAF اهدا شد. در این محور بیمه ملت برای ملت‌تِک و شرکت بهپرداز جهان نیز برای پلتفرم خدمات دیجیتال آیوتل موفق به دریافت تندیس برنزین نوآوری دیجیتال شدند.

گواهینامه اهتمام به نوآوری دیجیتال نیز به بیمه آرمان برای کیوسک صدور مکانیزه بیمه‌نامه، به بیمه دی برای چت‌بات هوشمند بیمه‌ای، به بیمه رازی برای سامانه هم‌بیمه‌گران، به صرافی رادین برای رادین سکه و به همراه اول برای کیف پول دیجیتال سنکرون شده با کارت بانکی اهدا شد. در این محور با تصمیم کمیته داوران، تندیس زرین نوآوری دیجیتال به هیچ‌یک از ابتکارات کاندید شده، اهدا نگردید.

از سویی دیگر در محور رهبری دیجیتال نیز که رهبر دیجیتال کاندیدا شده سازمان در ارزیابی، ممیزی می‌شود، تندیس زرین رهبری دیجیتال به رسول سرائیان مدیرعامل شرکت ایریسا و تندیس سیمین رهبری دیجیتال به سید مجید بختیاری مدیرعامل بیمه ایران اهدا شد.

تندیس برنزین رهبری دیجیتال به احمد دولتخواه معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا و احمدرضا جوکار نراقی مدیرعامل شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند تعلق گرفت. گواهینامه اهتمام به رهبری دیجیتال نیز به حمیدرضا نورعلی زاده قائم‌مقام مدیرعامل بیمه سامان، مهدیه نوروزیان معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت داتین و مهدی سیدهاشمی مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی اهدا شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی