ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

وزیر ارتباطات: ویروس «خود ناباوری» مانع اصلی رشد پیام‌رسان‌های داخلی است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است کیفیت پیام‌رسا‎‌ن‌های داخلی در دو سه سال اخیر رشد قابل قبولی داشته است و بایستی برای بازسازی اعتماد عمومی از دست رفته مردم به پیام‌رسان‌های داخلی تلاش کرد. ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۳ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۵

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است کیفیت پیام‌رسا‎‌ن‌های داخلی در دو سه سال اخیر رشد قابل قبولی داشته است و بایستی برای بازسازی اعتماد عمومی از دست رفته مردم به پیام‌رسان‌های داخلی تلاش کرد.

«عیسی زارع‌پور» در دیدار با مدیران پیام‌رسان‌های داخلی اظهار داشت پیام‌رسان‌ها با تمام فراز و نشیب‌های سال‌های گذشته، خود را به نقطه مطلوبی رسانده‌ و توانایی‌های خود را باور کرده‌اند.

او با بیان اینکه در مسیر رشد پیام‌رسان‌ها چالش‌های جدی وجود داشته که یکی از مهم‌ترین آن‌ها چالش‌«خود ناباوری» است، گفت: تا وقتی‌ که ویروس «خود ناباوری» وجود داشته باشد در هیچ حوزه و زمینه‌ای امکان پیشرفت و موفقیت وجود ندارد.

زارع‌پور اعتقاد دارد برای رسیدن به نقطه مطلوب در پیام‌رسان‌های داخلی نخست باید کیفیت سرویس‌های داخلی ارتقا یابد:

«نمونه‌های داخلی بایستی قابلیت رقابت با پیام‌رسان‌های خارجی را داشته باشند. پیام‌رسان‌های داخلی باید از مزیت‌های بومی استفاده کرده و سبد خدمات خود را محدود به پیام رسانی نکنند. تردید نکنید که اگر خدمات با کیفیتی ارائه شود مردم هم از پیام‌رسان‌های داخلی استقبال می‌کنند.»

وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه باید برای بازسازی اعتماد عمومی به پیام‌رسان‌های داخلی تلاش کرد، گفت:

«در سال‌های گذشته برخی ضعف‌ها و نواقص، باعث ایجاد ذهنیت نادرست نسبت به پیام‌رسان‌های داخلی شد که حتی با رفع نواقص و ضعف‌های گذشته و رسیدن به استانداردهای مطلوب هنوز هم ذهنیت گذشته اصلاح نشده است و اصلاح این ذهنیت تنها با اطلاع‌رسانی و تبلیغات مناسب در عین‌ ارائه خدمات مطلوب به مردم میسر می‌شود.»

وی با اشاره به رضایت مدیران پیام‌رسان‌ها از حمایت‌های وزارت ارتباطات در سال‌های گذشته، ابراز امیدواری کرد این حمایت و همراهی با همکاری سایر دستگاه‌های مسئول بیش از پیش ادامه یابد و چالش‌های پیش روی پیام‌رسان‌ها به حداقل برسد.

لازم به ذکر است پیش از سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران پیام‌رسان‌های داخلی گزارشی از اقدامات، برنامه‌ها و چالش‌های پیش روی خود ارائه و از حمایت‌های وزارت ارتباطات در طول سال‌های گذشته قدردانی کردند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (6 مورد)
  • herogame
    herogame | ۱۴ آبان ۱۴۰۰

    هر سری هر کی اومده همین حرفارو زده و کلا قضیه رو ماست مالی کرده و به یک شکل دیگه جلوه داده، ولی واقعیت اینه که مسیر مردم از مسیر مسئولین جداست دو مسیر کاملا جدا، پیام رسان داخلی یا هر چیز داخلی تو این محیط رشد نخواهد کرد و فقط با زور و انحصار ممکنه جواب بده که خیلی هم سعی کردن اما نشد

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی