مشخصات گوشی‌های گیمینگ سری ردمی K50 افشا شد: تراشه مدیاتک و نمایشگر OLED

مشخصات گوشی‌های گیمینگ سری ردمی K50 افشا شد: تراشه مدیاتک و نمایشگر OLED

شیائومی در حال کار روی دو گوشی هوشمند با اسم رمز «Matisse» و «Rubens» است که به ترتیب دارای شماره مدل L10 و L11A هستند. این گوشی‌ها احتمالا نسخه‌های گیمینگ سری ردمی K50 خواهند بود و با مشخصات فنی قدرتمندی روانه بازار خواهند شد.

طبق اطلاعات IMEI، شیائومی Matisse دارای سه نسخه جهانی، چین و هند خواهد بود. این نسخه‌ها با شماره مدل ۲۱۱۲۱۲۱۰C ،۲۱۱۲۱۲۱۰G و ۲۱۱۲۱۲۱۰I ثبت شده‌اند. این گوشی در چین با نام ردمی فروخته می‌شود، در حالی که در کشورهای دیگر با برند پوکو در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. معمولا چهار رقم اول شماره مدل‌ دستگاه‌های شیائومی به سال و ماه عرضه اشاره دارد. بنابراین احتمال معرفی آن‌ها در آخرین ماه سال ۲۰۲۱ یعنی ماه آینده میلادی وجود دارد.

با این حال، شاید این غول چینی در زمان مقرر نتواند این گوشی را معرفی و راهی بازار کند، چرا که نرم‌افزار آن در حال توسعه است. انتظار می‌رود این گوشی به تراشه جدید دیمنسیتی ۹۰۰۰ مجهز شود و همچنین نمایشگر اولد با نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ یا ۱۴۴ هرتز سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر داشته باشد.

واردات شیائومی
ردمی نوت ۱۰ پرو

در پنل پشتی شاهد یک دوربین چهارگانه با لنز اصلی ۶۴ مگاپیکسلی IMX686 سونی خواهیم بود. لنز اصلی را یک سنسور اولترا واید ۱۳ مگاپیکسلی، لنز ۸ مگاپیکسلی تله ماکرو و یک سنسور ۲ مگاپیکسلی عمق همراهی می‌کنند. احتمالا یک نسخه نیز با لنز اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی راهی بازار شود. احتمالا این گوشی در چین با نام ردمی K50 گیمینگ پرو و در سایر بازارهای جهانی با نام پوکو F4 GT عرضه شود.

شماره مدل ۲۲۰۴۱۲۱۱AC با اسم رمز Rubens فقط مربوط به بازار چین است. این مدل احتمالا نسخه استاندارد ردمی K50 گیمینگ باشد و با تراشه دیمنسیتی ۷۰۰۰ راهی بازار می‌شود. دوربین اصلی آن نیز لنز ۶۴ مگاپیکسلی ISOCELL GW3 سامسونگ خواهد بود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato