ساخت آیفون ۱۳ پرو و مجسمه ایلان ماسک با  قطعات بازیافتی خودرو تسلا [تماشا کنید]

ساخت آیفون ۱۳ پرو و مجسمه ایلان ماسک با قطعات بازیافتی خودرو تسلا [تماشا کنید]

شرکت روسی کاویار (Caviar) که بیشتر به دلیل ساخت نسخه‌های لوکس دستگاه‌های الکترونیکی شناخته می‌شود، این بار دست به ابتکار جدیدی زده و با استفاده از قطعات بازیافتی خودرو تسلا، اقدام به ساخت نسخه ویژه آیفون ۱۳ پرو و مجسمه‌ای از ایلان ماسک کرده است.

آیفون ۱۳ پرو جدید این شرکت که Tesla Electro نامیده می‌شود دارای قابی از جنس تیتانیوم با پوشش PVD (انباشت بخار فیزیکی) مشکی است. نکته جالب اینکه مواد ساخت پنل آلومینیومی این دستگاه از بدنه خودرو تسلا مدل ۳ گرفته شده و روی آن حکاکی‌هایی از ایلان ماسک، لوگو تسلا و خودِ خودرو دیده می‌شود. در بالای آن نیز یک دریچه مسی وجود دارد که به احترام سیم پیچ موتورهای الکتریکی قرار گرفته که تولید چنین خودروهایی را امکان پذیر می‌کند.

طبق سنت معمول این شرکت روسی، تنها ۹۹ دستگاه از آیفون ۱۳ پرو تسلا الکترو ساخته خواهد شد و قیمت پایه آن از ۶۷۶۰ دلار شروع می‌شود.

مجسمه نیم تنه ایلان ماسک نیز روی پایه‌ای از جنس سنگ مرمر سیاه قرار گرفته که دو پلاک طلایی بر روی آن دیده می‌شود. علاوه بر نام مدیرعامل تسلا، شماره سریال این مجسمه‌ها روی این پلاک‌ها حک شده است. از این مجسمه نیز تنها ۲۷ عدد ساخته خواهد شد.

مجسمه ماسک از قطعات فلزی ذوب شده یک خودرو تسلا مدل ۳ ساخته شده است که شامل کاپوت، درها و سایر پنل‌های خودرو می‌شود. ویدیو زیر مراحل ساخت این مجسمه را نشان می‌دهد که با قیمت ۳۲۲۰ دلار فروخته خواهد شد.

این دو محصول هم اکنون در وب سایت Caviar تحت عنوان مجموعه Visionaries فروخته می‌شوند. در این مجموعه همچنین محصولات دیگری مانند مجسمه نیم تنه استیو جابز (۱۶۸۰ دلار) و گوشی آیفون ۱۳ پرو ساخته شده بر اساس مدیرعامل فقید اپل (۶۹۸۰ دلار) نیز وجود دارد که طراحی‌های منحصر به فرد خود را ارائه می‌کنند.

کاویار اخیرا مدل ویژه دیگری از آیفون ۱۳ پرو را معرفی کرده بود که ساخت آن از دندان واقعی دایناسور تی رکس استفاده شده بود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato