ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

ای‌دیتا به‌عنوان بیستمین برند برتر جهانی تایوان شناخته شد

شرکت ای‌دیتا امروز اعلام کرد که به عنوان یکی از ۲۵ برند برتر تایوان در سطح جهانی در رده بیستم قرار گرفته است. این رده‌بندی بر اساس نظرسنجی برندهای جهانی تایوان در سال ۲۰۲۱ تنظیم ...

شرکت ای‌دیتا امروز اعلام کرد که به عنوان یکی از ۲۵ برند برتر تایوان در سطح جهانی در رده بیستم قرار گرفته است. این رده‌بندی بر اساس نظرسنجی برندهای جهانی تایوان در سال ۲۰۲۱ تنظیم شده و ای‌دیتا را به عنوان یکی از پیشگامان فناوری این کشور معرفی می‌کند.

ای‌دیتا با سرمایه ۸۶ میلیون دلاری و رشد سالانه ۴۱ درصدی توانسته به خوبی از پس چالش‌های دوره همه‌گیری ویروس کرونا بربیاید و در جایگاه بیستم برندهای برتر تایوان قرار بگیرد. «سایمون چن»، رئیس هیئت مدیره ای‌دیتا در این باره می‌گوید:

«در شرایطی که کل بازار با تردید روبرو شده، برای برندها ضروری است که با بینش روشن، تفکری نوآورانه و دامنه متنوعی از محصولات و خدمات در مسیر حرکت خود پیشگام باشند.»

ای‌دیتا به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ حافظه‌های DRAM و SSD محصولات و خدمات خود را با سرعت و انعطاف‌پذیری بی‌بدیلی ارائه می‌کند. این شرکت به بازخورد مشتریان گوش می‌دهد و متناسب با نیاز بازار به طراحی محصولات خود می‌پردازد. ای‌دیتا می‌گوید به پیشرفت و بهره‌گیری از توان فنی و قدرت برند برای نوآوری تعهد دارد.

این شرکت از طریق زیربرند گیمینگ XPG تلاش می‌کند بهترین تجربه گیمینگ ممکن را در اختیار کاربران قرار دهد. این برند می‌خواهد با تمرکز بر توسعه سخت‌افزار، نرم‌افزار و لوازم جانبی گیمینگ تجربه گیمرها را کامل کند. این شرکت در حوزه محصولات صنعتی هم با حافظه‌های ذخیره‌سازی صنعتی پیشگام است و بارها با محصولات خود به بهبود شرایط توسعه صنعتی کمک کرده است.

ای‌دیتا اخیرا به خاطر به نمایش گذاشتن توانایی‌های خود در استفاده از تحقیق و توسعه در پیشبرد سازوکارهای بهداشت هوشمند موفق به دریافت دو جایزه 2021 Taiwan Excellence Silver Awards شده بود. این شرکت در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی هم فعالیت‌های زیادی داشته و سعی می‌کند تا با آموزش، آگاهی‌رسانی و ایجاد فرصت‌های شغلی برابر به جامعه بومی خود کمک کند.

در این رده‌بندی ایسوس به عنوان ارزشمندترین برند بین‌المللی تایوان انتخاب شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی