ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

ادغام بخش موبایل و محصولات الکترونیکی سامسونگ: مدیران جدید معرفی شدند

شرکت سامسونگ الکترونیکس در خبری از تغییرات داخلی کسب و کارها با چند تغییر و جابه‌جایی در مدیران خود خبر داد. این شرکت حالا دو مدیرعامل جدید خواهد داشت که یکی بر واحد Device Solutions ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱۶ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۰

شرکت سامسونگ الکترونیکس در خبری از تغییرات داخلی کسب و کارها با چند تغییر و جابه‌جایی در مدیران خود خبر داد. این شرکت حالا دو مدیرعامل جدید خواهد داشت که یکی بر واحد Device Solutions یا همان کسب و کار نیمه‌رساناها نظارت می‌کند و دیگری واحدی از ترکیب موبایل، تلویزیون و محصولات مصرفی موسوم به واحد SET را کنترل خواهد کرد.

بر اساس اعلام رسمی سامسونگ، «جونگ-هی هان» رئیس کسب و کار Visual Display حالا مدیرعامل مشترک واحد SET نیز خواهد بود. غول فناوری کره جنوبی می‌گوید آقای هان فروش تلویزیون‌های این شرکت را به مدت ۱۵ سال به قله دنیا رسانده و حالا انتظار می‌رود که با تقویت کسب و کارهای دخیل در SET بتواند دستاوردهای تجاری و فناورانه بیشتری داشته باشد.

سامسونگ

جابه‌جایی و ترفیع مدیران سامسونگ

دیگر مدیرعامل جدیدی که معرفی شده «کیه‌هیون کیونگ» است که پیش‌تر مدیرعامل بخش الکترو-مکانیکس بود. او همچنین در گذشته در تیم تولید حافظه‌های فلش و تیم طراحی DRAM کار کرده و اکنون وظیفه هدایت سودآورترین کسب و کار سامسونگ یعنی واحد نیمه‌رساناها را برعهده خواهد گرفت.

به‌علاوه، «این‌یوپ کانگ» که قبلا رئیس واحد کسب و کار مدارهای منطقی سامسونگ بود به ریاست واحد نیمه‌رساناهای شعبه آمریکای شمالی منصوب شد. کسب و کارهای ادغامی سامسونگ از نظر ابعاد و اندازه با قبل فرق می‌کنند. کسب و کار موبایل این شرکت در بازه زمانی ژوئیه تا سپتامبر امسال ۲.۸۴ میلیارد دلار سود عملیاتی داشت در حالی که سود لوازم الکترونیک مصرفی حدود ۶۴۴ میلیون دلار بود.

این تغییرات می‌تواند در مواجهه با چالش‌های موجود در کسب و کار موبایل و کالاهای الکترونیک مصرفی به سامسونگ کمک کند. از جمله این چالش‌ها می‌توانیم به اتصال بهتر دستگاه‌ها به لوازم خانگی اشاره کنیم، اتفاقی که می‌تواند کاربران بیشتری را به سمت محصولات این شرکت جذب کند.

تغییرات مدیریتی سامسونگ بزرگ‌ترین تغییرات این شرکت از اواخر سال ۲۰۱۷ تاکنون است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی