ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بازار امکان تمدید خودکار سرویس اشتراک را فراهم کرد

بازار امکان تمدید خودکار اشتراک و پرداخت سریع از سوی کاربر را برای توسعه‌دهندگان فراهم کرد. این امکان فرصتی برای کسب جریان درآمد پایدارتر در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد. سرویس اشتراک به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۹:۵۴

بازار امکان تمدید خودکار اشتراک و پرداخت سریع از سوی کاربر را برای توسعه‌دهندگان فراهم کرد. این امکان فرصتی برای کسب جریان درآمد پایدارتر در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد.

سرویس اشتراک به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا محصولات خود را به‌جای فروش تکی و جداگانه، در قالب اشتراک‌های طولانی مدت در اختیار کاربر قرار دهند. قابلیت پرداخت سریع بازار کمک می‌کند که تمدید این دوره‌های اشتراک تنها با چند کلیک امکان‌پذیر باشد.

سرویس تمدید خودکار به کاربر اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به انجام هیچ فرآیند مجددی، با استفاده از کیف پول و قابلیت پرداخت سریع که شارژ آنی کیف پول را فراهم می‌کند، همچنان مشترک سرویسی که توسط توسعه‌دهنده ارائه شده بمانند. این گونه دیگر نیازی به انجام عملی برای تمدید مجدد آن نیست. این امکان فرصتی برای کسب جریان درآمد پایدارتر در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد.

استفاده از قابلیت تمدید خودکار کمک خواهد کرد تا کاربران به دلیل ساده بودن این فرایند، به مشتریان مستمر برنامه‌ها تبدیل شوند. به شکل ساده‌تر ویژگی تمدید خودکار سرویس اشتراک بازار اجازه خواهد داد تا در صورتی که کاربر در کیف پول خود موجودی کافی داشته باشد، اشتراکی که تهیه کرده به صورت خودکار و بدون نیاز به انجام هیچ فرآیند دیگری تمدید شود.

شارژ کیف پول کاربر تنها با چند کلیک در کنار قابلیت تمدید خودکار اشتراک ویژگی‌هایی هستند که فرآیند تهیه اشتراک مستمر را ساده می‌کند. این قابلیت‌ها پیاده‌سازی فنی پیچیده‌ای ندارند.

همان‌‌طور که پیاده‌سازی ویژگی‌های مرتبط با سرویس اشتراک برای توسعه دهندگان بازار آسان و سریع است، استفاده از تمدید خودکار و پرداخت سریع هم کمک خواهد کرد کاربران به مشتریان طولانی مدت برنامه‌ها تبدیل شوند.

استفاده از این مدل پیش از این موفقیت خود را در برنامه‌های زیادی در خارج از ایران ثابت کرده و هر روز لیست برنامه‌ها و سرویس‌های کوچک و بزرگی که از این این روش استفاده می‌کنند طولانی‌تر می‌شود.

توسعه‌دهندگان بازار می‌توانند برای دریافت راهنمایی جهت پیاده‌سازی و استفاده از سرویس اشتراک از طریق ثبت تیکت در پنل در ارتباط باشند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی