ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آیفون SE جدید و آیپد ایر 5 در پایگاه داده EEC رویت شدند

ظاهرا اسناد مربوط به آیفون SE جدید و آیپد ایر 5 در پایگاه داده کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC) مشاهده شده‌اند که احتمال معرفی این دستگاه‌ها در آینده نزدیک را بیش از پیش قوت می‌بخشد. آیفون ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۰

ظاهرا اسناد مربوط به آیفون SE جدید و آیپد ایر 5 در پایگاه داده کمیسیون اقتصادی اوراسیا (EEC) مشاهده شده‌اند که احتمال معرفی این دستگاه‌ها در آینده نزدیک را بیش از پیش قوت می‌بخشد.

آیفون SE جدید و آیپد ایر 5 در EEC

معمولا زمانی که دستگاه‌های اپل در پایگاه داده نظارتی EEC رویت می‌شوند، می‌توان گفت که غول فناوری در حال آماده شده برای عرضه آن‌ها در هفته‌ها یا ماه‌های آینده است. اکنون چندین محصول شایعه شده اپل در این پایگاه داده مشاهده شده است.

طبق یک منبع فرانسوی با نام Consomac، دستگاه‌هایی با شماره مدل‌هایی مشخص، در پایگاه داده EEC رویت شده‌اند و به یک گوشی آیفون و آیپد نسبت داده شده‌اند که به ترتیب از iOS 15 و iPadOS 15 پشتیبانی می‌کنند. بر اساس شایعات موجود درباره خط تولید اپل، می‌توان گفت که آن‌ها آیفون SE و آیپد ایر جدید هستند.

آیفون SE جدید

شماره مدل‌های ذکر شده برای آیفون A2595 ،A2783 و A2784 و شماره مدل‌های مربوط به آیپد A2436 ،A2588 ،A2696 ،A2759 ،A2437 ،A2589 ،A2591 ،A2757 ،A2761 ،A2766 و A2777 هستند. پایگاه داده EEC دستگاه‌هایی را نشان می‌دهد که می‌توانند از رمزگذاری پشتیبانی کنند و پیش از فروش در روسیه و کشورهای مربوطه باید ثبت شوند.

اگر شایعات اخیر حاکی از عرضه احتمالی آیپد ایر و آیفون SE جدید درست باشند، غول فناوری احتمالا در بهار پیش رو (ماه مارس یا آوریل) با برگزاری یک رویداد آن‌ها را معرفی خواهد کرد.

نسل پنجم آیپد ایر احتمالا از تراشه A15 Bionic با پشتیبانی از شبکه 5G و دوربین 12 مگاپیکسلی FaceTime HD بهبود یافته با پشتیبانی از Center Stage بهره می‌برد. هرچند در شایعات قبلی عرضه این دستگاه با نمایشگر OLED رد شده بود، اما طبق گزارش‌های متعدد دیگری که اخیرا منتشر شده‌اند، شانس بهره‌مندی آیپد ایر از پنل OLED همچنان وجود دارد.

آیفون SE جدید نیز به غیر از پشتیبانی از شبکه 5G، احتمالا تغییرات عمده زیادی نسبت به نسل قبلی خود نداشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی