ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

واتساپ
تکنولوژی

نسخه دسکتاپ واتساپ به قابلیت توقف و ادامه ضبط پیام‌ صوتی مجهز می‌شود

واتساپ قصد دارد پس از درخواست زیاد کاربران، قابلیت مفید و کاربردی مکث و از سرگیری ضبط پیام‌های صوتی را به اپلیکیشن دسکتاپ خود اضافه کند. همانطور که وب‌سایت WABetaInfo گزارش می‌دهد، این قابلیت هم ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۳۰ دی ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۰

واتساپ قصد دارد پس از درخواست زیاد کاربران، قابلیت مفید و کاربردی مکث و از سرگیری ضبط پیام‌های صوتی را به اپلیکیشن دسکتاپ خود اضافه کند.

همانطور که وب‌سایت WABetaInfo گزارش می‌دهد، این قابلیت هم اکنون در بتا 2.2201.2 نسخه دسکتاپ واتساپ برای کاربران ارائه شده است. همچنین تمام کاربران می‌توانند نسبت به دریافت این نسخه بتا اقدام کنند و پیش از انتشار رسمی این ویژگی در نسخه رسمی، آن را تست کنند.

نسخه بتا واتس‌اپ دسکتاپ برای ویندوز و macOS تابستان سال جاری منتشر شده بود که در این نسخه کاربران نه تنها می‌توانستند شکل موج را در هنگام ضبط صدا ببینند، بلکه امکان توقف این فرایند و گوش دادن به پیام‌های صوتی پیش از ارسال هم برایشان فراهم شده بود. اکنون با وجود نسخه جدید واتساپ، کاربران می‌توانند فرآیند ضبط را نیز متوقف کرده و دوباره از سر بگیرند.

واتساپ

همانطور که در این تصویر دیده می‌شود، رابط کاربری قابلیت ضبط پیام صوتی اکنون به یک دکمه مکث مجهز شده که با استفاده از آن می‌تواند فرآیند ضبط پیام خود را متوقف کنید. پس از توقف ضبط با استفاده از دکمه جدید، می‌توانید پیش از ارسال پیام صوتی به آن گوش دهید، آن را حذف کنید یا ضبط آن را دوباره ادامه دهید. باید به این نکته اشاره کرد که در نسخه قبلی فقط آیکون توقف ضبط وجود داشت.

هم اکنون می‌توانید آخرین نسخه بتا اپلیکیشن واتساپ برای دسکتاپ را از این لینک دریافت کنید تا با قابلیت جدید آن بسیار زودتر از سایر کاربران آشنا شوید.

اخیرا همچنین اعلام شده بود که تیم توسعه اپلیکیشن در آینده قصد دارد تغییراتی به ظاهر نسخه ویندوز واتس‌اپ اضافه کند که با طراحی جدید و بهبود یافته ویندوز 11 مطابقت داشته باشد. در تصویر فاش شده از این نسخه دکمه‌ها طراحی گردتری به خود گرفته بودند و همچنین منوهای کشویی و سایر علائم آن بیشتر از قبل با زبان طراحی ویندوز 11 مطابقت داشتند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی