ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

یکتانت
فناوری ایران

مدیرعامل یکتانت درباره سرمایه‌گذاری روی نوین هاب: به دنبال ارائه همه سرویس‌های دیجیتال مارکتینگ هستیم

مجموعه یکتانت و توسعه کارآفرینی بهمن به صورت مشترک در نوین هاب سرمایه‌گذاری کردند. مدیرعامل یکتانت این سرمایه گذاری را در راستای چشم انداز آنها از آینده این مجموعه می‌داند تا قطعات پازل دیجیتال مارکتینگ‌شان ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۹:۱۵

مجموعه یکتانت و توسعه کارآفرینی بهمن به صورت مشترک در نوین هاب سرمایه‌گذاری کردند. مدیرعامل یکتانت این سرمایه گذاری را در راستای چشم انداز آنها از آینده این مجموعه می‌داند تا قطعات پازل دیجیتال مارکتینگ‌شان کامل شود.

«سینا مومنی»، مدیرعامل یکتانت درباره این سرمایه گذاری به دیجیاتو گفت: «چشم‌اندازی که ما برای یکتانت متصور هستیم این است که به مقصدی برای دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکارها تبدیل شود و بتواند همه‌ی سرویس‌های حوزۀ دیجیتال مارکتینگ را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.»

مومنی باور دارد سرمایه گذاری روی نوین هاب توانسته کاری کند تا قطعات پازل دیجیتال مارکتینگ در مجموعه آنها تکمیل شود: «در این راستا می‌کوشیم تا با توسعۀ سرویس‌های جدید یا سرمایه‌گذاری بر روی بیزینس‌های این حوزه قطعات پازل دیجیتال مارکتینگ را تکمیل کنیم. سرمایه‌گذاری روی نوین‌هاب به ما در رسیدن به چشم‌اندازمان کمک می‌کند. در حال حاضر دو شرکت زیرمجموعۀ یکتانت به نام‌های جریان و یک لینک در حوزۀ شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند. نوین‌هاب در کنار این دو می‌تواند سرویس‌های حوزۀ سوشال را تکمیل کند.»

مومنی در ادامه خاطرنشان کرد که رشد هفت برابری نوین هاب در این راند جدید سرمایه گذاری نیز بی‌تاثیر نبوده است: «خوشبختانه نوین‌هاب با همت تیم پرتلاش آن توانسته که در طی این دو سال که از اولین راند سرمایه‌گذاری می‌گذرد رشد هفت برابری را تجربه کند و به عدد انتشار دو میلیون محتوا دست یابد.»

مدیرعامل یکتانت

مومنی پیش‌تر در گفتگوی اینستاگرامی با دیجیاتو نیز به این موضوع تاکید کرده بود که آنها به دنبال تبدیل شدن به یک مقصد مهم در دیجیتال مارکتینگ کشور هستند.

استارتاپ نوین هاب پیش تر در مهرماه ۱۳۹۸ از مجموعه یکتانت اولین جذب سرمایه خود را انجام داده بود که اکنون برای دومین بار از مجموعه یکتانت و توسعه کارآفرینی بهمن به صورت مشترک جذب سرمایه کرده است.

نوین هاب چیست؟

نوین هاب که یک ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی است فعالیت خود را از تیرماه ۱۳۹۷ آغاز کرده و خدمات مختلفی از جمله مدیریت انتشار محتوا، ابزار مدیریت کامنت‌ها و دایرکت‌ها و آنالیز شبکه‌های اجتماعی را ارائه می‌دهد و طبق اطلاعات  اعلامی این استارتاپ تاکنون بیش از دو میلیون محتوا در شبکه‌های اجتماعی کسب‌وکارهای مختلف زمان‌بندی و منتشر کرده است.

نوین هاب

استارتاپ نوین هاب این جذب سرمایه را با هدف بهبود محصول فعلی و ارائه محصولات جدید، توسعه تیم و توسعه بازار خود انجام داده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی