ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مک استودیو
تکنولوژی

رندرهای «مک استودیو» منتشر شد: ترکیبی از مک مینی و مک پرو

در حالی که حدود 12 ساعت به رویداد «Peek Performance» اپل باقی مانده، رندرهایی از «مک استودیو» منتشر شده که از آن به عنوان ترکیبی از مک پرو و مک مینی یاد می‌شود. طبق انتظارات، ...

در حالی که حدود 12 ساعت به رویداد «Peek Performance» اپل باقی مانده، رندرهایی از «مک استودیو» منتشر شده که از آن به عنوان ترکیبی از مک پرو و مک مینی یاد می‌شود. طبق انتظارات، کوپرتینویی‌ها در رویداد امشب حداقل یک مک جدید معرفی خواهند کرد.

رندرهای مک استودیو توسط یک یوتیوبر به نام «Luke Miani» به اشتراک گذاشته شده‌اند و هرچند حدود 10 سانتی‌متر ارتفاع دارد، اما طراحی شبیه به نسل کنونی مک مینی را هم نشان می‌دهد.

مشخصات احتمالی مک استودیو

طبق این رندرها، مک استودیو دارای یک چراغ LED در جلو و منافذ حرارتی برای خروج گرما در زیر خود خواهد بود. هرچند در این تصاویر هیچ پورتی روی دستگاه دیده نمی‌شود، اما این یوتیوبر ادعا می‌کند که مک استودیو‌ اپل دارای طیف گسترده‌ای از درگاه‌ها خواهد بود و نسبت به مک مینی M1 فعلی پورت‌های USB-C بیشتری خواهد داشت.

درباره سایر مشخصات این دستگاه، از جمله چیپست آن اطلاعاتی فاش نشده اما به عقیده این منبع، اپل بدون شک مک استودیو‌ را در جریان رویداد خود معرفی خواهد کرد.

اولین گزارش‌های مربوط به مک استودیو اوایل این هفته منتشر شدند که از آن به عنوان ترکیبی از قدرتمندترین مک اپل یعنی مک پرو و همچنین مک مینی یاد کرده بودند. طبق گزارش‌ها، دو نسخه مختلف از مک استودیو در حال توسعه است که یکی از آن‌ها با تراشه M1 پرو و دیگری با پردازنده سیلیکونی قدرتمند دیگری عرضه خواهد شد.

اپل در رویداد امشب خود حداقل یک مک جدید معرفی خواهد کرد که گفته می‌شود شامل مک مینی جدید با تراشه M1 پرو یا M1 مکس و نسخه بروز شده مک بوک پرو 13 اینچی با تراشه جدید M2 خواهد بود. با این حال اپل همچنین روی یک مک بوک ایر بازطراحی شده و آی مک جدید کار می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی