ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

توییتر امکان توییت کلیپ‌های صوتی از Spaces را آزمایش می‌کند

توییتر قابلیت جدیدی را به صورت آزمایشی برای میزبانان Spaces ارائه کرده تا بتوانند بخشی از گفتگوهای صوتی را به صورت کلیپ صوتی ضبط کرده و توییت کنند. این قابلیت آزمایشی هم اکنون برای برخی ...

توییتر قابلیت جدیدی را به صورت آزمایشی برای میزبانان Spaces ارائه کرده تا بتوانند بخشی از گفتگوهای صوتی را به صورت کلیپ صوتی ضبط کرده و توییت کنند. این قابلیت آزمایشی هم اکنون برای برخی کاربران iOS فعال شده و به زودی برای اندروید و وب نیز خواهد آمد.

همانطور که توییتر با حساب Spaces توضیح می‌دهد، میزبانان می‌توانند 30 ثانیه از گفتگوی صوتی خود را ضبط کنند. «جوزف جی. نونیز»، سخنگوی توییتر در بیانیه‌ای اعلام کرد که محتواهای ضبط شده به مدت 30 روز در این شبکه اجتماعی باقی خواهند ماند.

قابلیت ضبط Spaces توییتر در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت

نونیز همچنین گفت که این قابلیت در حال حاضر فقط در دسترس میزبان‌های Spaces قرار گرفته و البته در آینده نزدیک تمام افراد حاضر در توییتر می‌توانند از آن استفاده کنند. با این حال، باید دید توییتر پس از در دسترس قرار دادن این ویژگی برای تمام کاربران، چه ابزارهایی برای جلوگیری از سوءاستفاده ارائه خواهد کرد، زیرا به سادگی می‌توان انتظار داشت که بسیاری از کاربران از این قابلیت به شیوه‌های نامناسبی استفاده کنند.

توییتر از ماه‌ها قبل قابلیت ضبط و اشتراک‌گذاری محتوای صوتی Spaces را در دسترس تمام کاربران قرار داد. حالا با قابلیت ضبط بخش‌های کوچکی از توییت‌ها کاربران می‌توانند دیگران را از بحث‌های خود مطلع کنند و حتی مخاطبان خود را افزایش دهند.

کلاب هاوس نیز که یک پلتفرم صوتی است و Spaces توییتر کاملا با الهام از آن ایجاد شده است. قابلیت ضبط محتوای صوتی چت روم‌ها را از ماه‌ها قبل در دسترس کاربران خود قرار داده بود تا بتوانند فایل ضبط شده 30 ثانیه‌ای با قابلیت اشتراک‌گذاری برای دیگران ایجاد کنند. یوتیوب نیز تقریبا از سال گذشته در حال آزمایش این قابلیت است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی