ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

دادستانی مشهد: بلیت بازی ایران لبنان را فقط از سامانه آنلاین خریداری کنید

نماینده دادستان مشهد از جعلی و غیرقانونی بودن خرید و فروش بلیت های بازی ایران و لبنان، خارج از سامانه معرفی شده خبر داد. «صادق صفری» در کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی خراسان رضوی ...

نماینده دادستان مشهد از جعلی و غیرقانونی بودن خرید و فروش بلیت های بازی ایران و لبنان، خارج از سامانه معرفی شده خبر داد.

«صادق صفری» در کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی خراسان رضوی گفت: «دادستانی با هر سایت یا شخصی که در زمینه بازار سیاه بلیت دیدار ایران و لبنان فعالیت داشته باشد، برخورد قاطع خواهد کرد.»

او تاکید کرده که هواداران فقط از سایت رسمی مبادرت به خرید بلیت کنند و هر بلیتی خارج از این سامانه جعلی بوده و خرید و فروش آن غیرقانونى است.

نماینده دادستان مشهد گفت: «افرادی که بلیت‌ها را از بازار سیاه خریداری کرده باشند توسط عوامل انتظامی از ورودشان به دلیل داشتن بلیت جعلى ممانعت به عمل خواهد امد.»

بازی تیم‌های ملی ایران و لبنان امروز سه شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۶ در ورزشگاه امام رضا مشهد برگزار می‌شود. بلیت‌های این بازی از چند روز پیش سر از بازار سیاه در آورده و در برخی سایت های آگهی نیز دیده می‌شود. به نظر میرسد این آگهی‌ها جعلی بوده و علاقه‌مندان به فوتبال باید بلیت خود را از سامانه رسمی خریداری کنند.

هواداران برای خرید بلیط می‌توانند هم‌اکنون به سامانه www.footballeticket.ir مراجعه و بلیت این دیدار را تهیه کنند.قیمت هر بلیت این دیدار ۵۰ هزار تومان است و هشت هزار بلیط به فروش می‌رسد. لازم به ذکر است این دیدار فقط با هشت هزار تماشاگر مرد برگزار خواهد شد و تمهیداتی برای حضور زنان هوادار برای تماشای بازی تیم ملی فوتبال اندیشیده نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی