دادستانی مشهد: بلیت بازی ایران لبنان را فقط از سامانه آنلاین خریداری کنید

دادستانی مشهد: بلیت بازی ایران لبنان را فقط از سامانه آنلاین خریداری کنید

نماینده دادستان مشهد از جعلی و غیرقانونی بودن خرید و فروش بلیت های بازی ایران و لبنان، خارج از سامانه معرفی شده خبر داد.

«صادق صفری» در کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی خراسان رضوی گفت: «دادستانی با هر سایت یا شخصی که در زمینه بازار سیاه بلیت دیدار ایران و لبنان فعالیت داشته باشد، برخورد قاطع خواهد کرد.»

او تاکید کرده که هواداران فقط از سایت رسمی مبادرت به خرید بلیت کنند و هر بلیتی خارج از این سامانه جعلی بوده و خرید و فروش آن غیرقانونى است.

نماینده دادستان مشهد گفت: «افرادی که بلیت‌ها را از بازار سیاه خریداری کرده باشند توسط عوامل انتظامی از ورودشان به دلیل داشتن بلیت جعلى ممانعت به عمل خواهد امد.»

بازی تیم‌های ملی ایران و لبنان امروز سه شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۶ در ورزشگاه امام رضا مشهد برگزار می‌شود. بلیت‌های این بازی از چند روز پیش سر از بازار سیاه در آورده و در برخی سایت های آگهی نیز دیده می‌شود. به نظر میرسد این آگهی‌ها جعلی بوده و علاقه‌مندان به فوتبال باید بلیت خود را از سامانه رسمی خریداری کنند.

هواداران برای خرید بلیط می‌توانند هم‌اکنون به سامانه www.footballeticket.ir مراجعه و بلیت این دیدار را تهیه کنند.قیمت هر بلیت این دیدار ۵۰ هزار تومان است و هشت هزار بلیط به فروش می‌رسد. لازم به ذکر است این دیدار فقط با هشت هزار تماشاگر مرد برگزار خواهد شد و تمهیداتی برای حضور زنان هوادار برای تماشای بازی تیم ملی فوتبال اندیشیده نشده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.