ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مدیر محصول توییتر درباره افزودن دکمه ویرایش توییت توضیح می‌دهد

توییتر بالاخره بامداد امروز خبری را اعلام کرد که بسیاری از کاربران سال‌ها منتظرش بودند. این شبکه اجتماعی گفت دکمه ویرایش توییت‌ها به‌زودی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و حالا مدیر محصولات مصرفی این شرکت ...

توییتر بالاخره بامداد امروز خبری را اعلام کرد که بسیاری از کاربران سال‌ها منتظرش بودند. این شبکه اجتماعی گفت دکمه ویرایش توییت‌ها به‌زودی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و حالا مدیر محصولات مصرفی این شرکت توضیحاتی را درباره عوامل تاثیرگذار در ارائه این قابلیت ارائه کرده است.

«جی سالیوان»، مدیر محصولات مصرفی توییتر در رشته توییتی اعلام کرد که این شرکت از سال گذشته میلادی به دنبال روشی ایمن برای ارائه قابلیت ویرایش توییت‌ها بوده است. این ویژگی در ماه‌های آینده به‌صورت آزمایشی در سرویس «توییتر بلو» فعال می‌شود. با این حال، مدیران شرکت رویکرد متفاوتی درباره ویرایش توییت‌ها دارند.

سالیوان ادامه داد: «ویرایش یکی از پردرخواست‌ترین ویژگی‌های توییتر طی سال‌های اخیر بوده است. مردم می‌خواهند بتوانند اشتباهات (گاها شرم‌آور) و غلط‌های تایپی و لحظه‌ای را اصلاح کنند. آن‌ها اکنون با حذف و توییت دوباره این کار را انجام می‌دهند.»

توییت مدیر محصول توییتر

توییتر می‌خواهد از صحت گفتگوها محافظت کند

با این حال، از نظر توییتر، ارائه قابلیت ویرایش بدون محدودیت‌های زمانی، کنترل و شفافیت لازم درباره تغییراتی که روی هر توییت اعمال می‌شود، ممکن است موجب گمراهی کاربران شود. این شرکت می‌گوید محافظت از صحت گفتگوهای عمومی اولویت اول آن‌ها در پیاده‌سازی این قابلیت بوده است.

ظاهرا به همین خاطر است که توییتر در ارائه این قابلیت تاخیر زیادی داشته و می‌خواهد پیش از عرضه این دکمه همچنان به دریافت بازخورد کاربران در این باره ادامه دهد. سالیوان می‌گوید در پیاده‌سازی دکمه ویرایش با احتیاط عمل خواهد کرد و در این مسیر هر اطلاعات تازه‌ای را با کاربران به اشتراک خواهد گذاشت.

مدیر محصول توییتر تاکید می‌کند که این ویژگی تنها یکی از قابلیت‌هایی است که مهندسان شرکت مشغول کار روی آن هستند تا امکانات و کنترل‌های بیشتری را در اختیار کاربران بگذارند و ضمن کمک به ایجاد گفتگوهای سالم، به مردم کمک کنند در این شبکه اجتماعی احساس بهتری داشته باشند. سالیوان در انتها نوشت: «این کارها همان چیزهایی هستند که هر روز به ما انگیزه می‌دهند.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی