ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل همچنان مشغول کار روی هوم پاد
تکنولوژی

اپل همچنان مشغول کار روی هوم‌ پاد یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس‌تایم است

کمپانی اپل از قرار معلوم سرگرم کار روی یک هوم‌ پاد جدید است و تلاش می‌کند تا با گردآوری بلندگوی این محصول، کارکرد اپل ‌TV و دوربین فیس‌تایم دستگاهی یکپارچه و کامل تولید کند. منبع ...

آرش تهرانی
نوشته شده توسط آرش تهرانی | ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۰

کمپانی اپل از قرار معلوم سرگرم کار روی یک هوم‌ پاد جدید است و تلاش می‌کند تا با گردآوری بلندگوی این محصول، کارکرد اپل ‌TV و دوربین فیس‌تایم دستگاهی یکپارچه و کامل تولید کند.

منبع این گفته، مارک گورمن خبرنگار شناخته شده بلومبرگ است که در پاسخ به پرسشی در خصوص عرضه شدن یا نشدن هوم‌ پاد اعلام کرد: «من عمیقا اطمینان دارم که هوم‌ پادی جدید در راه است، به شکل خاص دستگاهی که قرار است 3 وسیله هوم‌پاد، اپل TV و دوربین فیس‌تایم را در هم ادغام کند.»

وی در ادامه توسعه یک هوم‌پاد بزرگ (بدون قابلیت‌های مذکور) را بعید می‌داند اما عقیده دارد که شاید مدل مینی از هوم‌پاد در راه باشد، در هر صورت دستگاه ترکیبی هوم‌پاد در نقطه کانونی رویکرد اپل قرار دارد و شاید مدل‌های مینی این دستگاه مکمل هوم‌پاد یکپارچه باشند.

اپل همچنان مشغول کار روی هوم پاد

ویژگی‌های احتمالی هوم پاد جدید اپل

گفتنی است که گورمن نخستین بار در سال گذشته احتمال ساخت هوم پاد ترکیبی مذکور با چنین قابلیت‌هایی را مطرح کرد. وی سال پیش حدودا در همین زمان بود که گفت این دستگاه تقریبا دارای تمامی قابلیت‌های استاندارد اپل TV مانند تماشای ویدیو، بازی و استفاده از بلندگوی هوشمند جهت برقراری ارتباط با دستیار هوشمند اپل یعنی سیری است.

آن زمان در این گزارش بیان شده بود که محصول در مراحل مقدماتی قرار دارد و ممکن است اپل فرایند ساخت و عرضه آن را لغو کند یا ویژگی‌های کلیدی آن را تغییر دهد. هرچند که اکنون با استناد به تازه‌ترین گزارشات گورمن اپل همچنان مشغول کار روی این محصول است و طبق برنامه پیش می‌رود.

لازم به ذکر است که کمپانی اپل فروش هوم‌پادهای رده بالای خود را متوقف کرده و این تصمیم سبب شد تا بسیاری از کاربران گمان کنند که اپل سرگرم ساخت یک محصول جانشین است. از سوی دیگر عرضه هوم‌پاد مینی در سال 2020 به دلیل قیمت پایین‌تر این دستگاه با اقبال بیشتری روبه‌رو شد، به همین خاطر اصلا جای تعجب ندارد اگر اپل بخواهد موفقیت مدل مینی را با یک محصول بروزرسانی شده در این سری تکرار کند.

با تمامی این تفاسیر هنوز مشخص نیست که یک هوم‌پاد ادغام شده با اپل TV و فیس‌تایم چه شکلی خواهد بود یا چگونه عملکردی خواهد داشت.     

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی