ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کلاب هاوس
تکنولوژی

کلاب‌هاوس تعدادی از کارمندان خود را اخراج کرد؛ تغییر استراتژی یا پایان دوران طلایی؟

کلاب هاوس اوایل دوران همه‌گیری کرونا مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت، اما ظاهرا این روند ادامه دار نبود. اکنون گفته می‌شود این شرکت تعدادی از کارمندان خود را اخراج کرده است. باید دید ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰

کلاب هاوس اوایل دوران همه‌گیری کرونا مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت، اما ظاهرا این روند ادامه دار نبود. اکنون گفته می‌شود این شرکت تعدادی از کارمندان خود را اخراج کرده است. باید دید آیا این تصمیم نوعی تغییر استراتژی با هدف رشد شرکت است یا دوران طلایی کلاب‌هاوس به پایان خود نزدیک می‌شود؟

طبق گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ، برخی کارمندان کلاب هاوس اخیرا اخراج شده‌اند که البته تعداد دقیق آن‌ها مشخص نیست. همچنین گفته می‌شود برخی کارمندان دیگر به طور داوطلبانه برای دنبال کردن اهداف و فرصت‌های دیگری، کلاب‌هاوس را ترک کرده‌اند. «نینا گرگوری»، سردبیر سابق رادیو عمومی ملی (NPR) که به عنوان رئیس بخش مشارکت خبری به کلاب هاوس پیوسته بود، از جمله خروجی‌های جدید این شرکت محسوب می‌شود.

رئیس بخش بین الملل و بخش جوامع این شرکت نیز در توییتر به استعفا خود اشاره کرده‌اند.

تغییر استراتژیک کلاب هاوس

کلاب هاوس

یکی از سخنگویان کلاب‌هاوس به بلومبرگ توضیح می‌دهد:

«تعدادی از سمت‌ها به عنوان بخشی از تصمیم ما برای ساده‌سازی تیم حذف شده‌اند و همچنین چند نفر تصمیم گرفته‌اند فرصت‌های جدیدی را دنبال کنند. ما همچنان به استخدام نیروهای جدیدی برای بسیاری از سمت‌ها در زمینه مهندسی، محصول و طراحی ادامه خواهیم داد.»

بنابراین، می‌توان ادعا کرد که اخراج این دسته از کارکنان، بخشی از برنامه گسترده کلاب هاوس برای بازسازی تیم خود است و این شرکت قصد دارد استراتژی رشد خود را بازبینی کند.

کلاب هاوس

همانطور که گفتیم، این اپلیکیشن در اولین سال همه‌گیری به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کرده بود، زیرا همزمان با قرنطینه بسیاری از کشورها، پلتفرم مناسبی را برای انجام گفتگوهای صوتی فردی و گروهی فراهم کرد. با این حال، بسیاری از شرکت‌های قدیمی‌تر دیگر، از جمله متا، توییتر و حتی اسپاتیفای از این پلتفرم الهام گرفتند و قابلیت گفتگو صوتی را برای کاربران خود فراهم کردند.

با این وجود، کلاب‌هاوس همچنان به تلاش خود برای رقابت ادامه داده تا بهترین تجربه صوتی ممکن را به کاربرانش ارائه کند. هم اکنون نیز این پلتفرم در حال آزمایش قابلیت بازی کردن در روم‌ها برای کاربران خود است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی